Riot, Vanguard'ın bilgisayarda oyunun ekran görüntüsü aldığını doğruladı

Yani şimdi Valorant'ı silmek zorunda mıyım? Çükü özle bilgilerimin çalınmasını bende istemem ama mantıklı bir açıklama var mı bu konu hakkında? Mesela Valorant ve Vanguard açık değilken ekran görüntüsü alıyor mu? Veya Riot'a güvenebilir miyiz?
Elde tutulur, "Evet, bu yüzden güvenebiliriz." diyebileceğimiz bir şey yok. Güvenme oranı ne kadar yüksek olursa olsun %100 değil. Ama şu an zaten %99 da değil.

İnsan verilerinin cacık kadar önemi yok zaten teknoloji çağında. Bir de gözünüzün önünde ekran görüntüsü almaları çok absürt bir olay. Adamlar ne tür bir ekran görüntüsü alıyor belli değil ayrıca. Arkada önemli dosyalarınız falan da olabilir. Güvenilmez.

Yani şimdi Valorant'ı silmek zorunda mıyım? Çükü özle bilgilerimin çalınmasını bende istemem ama mantıklı bir açıklama var mı bu konu hakkında? Mesela Valorant ve Vanguard açık değilken ekran görüntüsü alıyor mu? Veya Riot'a güvenebilir miyiz?

Silmene gerek yok kullanmadığın zamanlar oynamak istiyorsan Vanguard'ı kapat ama Riot Games bunu engellemek için kapatıp açtığında yeniden başlatman gerektiğini söylüyor.

Komik olan Vanguard'ın şu an bir işe yaramıyor olması. Düzenli SS alıp LoL'ün sunucularına yüklüyor. Ticket, report atan olursa o SS'lerden kontrol ediyor sc var mı diye? Bu ne saçma hile önleme sistemi. Cayır cayır da hala çalışıyor scriptler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vanguard açık değilken ekran görüntüsü alıyor mu almıyor mu bunu bilmiyoruz. Oyunu çok oynamak istiyorsanız ya bunu kafaya takmayacaksınız ya da yeni bir disk alıp dual boot yapacaksınız, ben dual boot yöntemini kullanacağım gibi.

Vanguard açık değilken ekran görüntüsü alıyor mu almıyor mu bunu bilmiyoruz. Oyunu çok oynamak istiyorsanız ya bunu kafaya takmayacaksınız ya da yeni bir disk alıp dual boot yapacaksınız, ben dual boot yöntemini kullanacağım gibi.
Ekran görüntüsü dışında ne yapıyor bilmiyoruz ki. Kernel seviyesinde olduğu için 2 farklı disk kullansanız bile güvende olur musunuz bilemem.

Hocam her saniyeyi mi alıyor yoksa dakikada bir mi? Az önce e-Devlet, e-Okul'a girdim, ayvayı yedim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı