Riptide kasası düşüşü

Dostum kasması bir hayli zor önceden 20 hesap kastıgımdan bılıyorum fakat benden sana tavsıye kasaları bekletmeden sat ben o hatayı yaptım 5-6 hesapta ful koleksıyon açtım ve 400 450 arası da kasa stokladım fakat fıyatı cok dustu ve artmadı da eger 2 3 sene beklerım dıyorsan elbette beklet fakat cok fazla bekleme nıyetın yoksa sat derım yoksa uzulursun.

@TheLeft4Dead2 ya bu sene şu sıkıntı: görev yapmak için prime veya bilet istiyor ya o kötü. Geçen sene bu olayın yapılabildiğini 30 gün kala farketmiştim abimle aşırı tryhard yapıp 15 hesap kasmıştık toplam. Bu yıl kat kat daha yapardık da bileti atmadan görev yapılamıyor o kötü.

@Herkesgibi su anlık 8 ama işte yapabildiğim kadar kasıp gelen parayı yine bilete yatırıyorum.
İyiymiş benim de zamanım olsa ben de sizin gibi yapardım şimdilik 4 hesapla yetiniyorum.
1636229015628.png

Kırık diş kasasının durumu buydu. Operasyon bittikten birkaç hafta sonra en yüksek değerlerini görecektir ki bir tek kırık diş için değil çoğu operasyon kasasının durumu bu şekildeydi.

Ayrıca birkaç hafta içinde gelecek cadılar bayramı kasasının içinden girdap kasalarında olan bıçakları koyarlarsa bayağı bir düşecektir fiyatları. Küçük bir kumar oluyor, ben 8 lira bandına çıkar çıkmaz satmayı düşünüyorum.

@Herkesgibi ben kelebek alacaktım çoğu hesabın kasası gelmişti ana hesaba. 8'e falan çıkmıştı hepsini sattım. Son 2 hesap kaldı onların banı da yarın bitiyordu onları da atıp kelebeği alacaktım. O sabah yılan ısırığı çıktı alamadım :(. Bu sene de yine kesin öyle olur mu bilmiyorum ama bir hafta sonraya saklayamam çünkü geldiği gibi satıp yeni biletlere harcıyorum parayı.

@1000msgodGman aşağıdaki hesabıma bir göz at.
  • Şu anda kasalar 5.32₺'den satılıyor, sana 4.63₺ geliyor. Her hafta 1 hesaptan 3 kasa alabiliyorsun,
  • Ben 6 hesap kasıyorum, ve her hafta herhangi bir hesabımdan 1 adet operasyon serisi kamuflaj alıyorum, eder 16 kasa,
  • 16*4.63=74.08₺ eder. 10 hafta boyunca 160 kasa eder, aynı fiyattan kasalar devam ederse bile 740₺ eder,
  • Ben hesaplarımın parasını şu an normalde çıkardım neredeyse, ama kapsül, 30₺'ye oyun ve bilet aldım. Ocak ayında sınavlarım bitince eğer imkanım olursa 2 hesap daha kasarım,
  • Şu an 2-3 jeton alasım var, jeton alınca da 1 Ancient, 2 Mirage, 2 Dust ve 1 Vertigo alasım var.

@bados123 bu arada düşündüm de heton almak çok mantıklı değil mi? 26 verip 50-40 alıyoruz en az. Sonlara doğru fiyatlar yine böyleyse alacağım ben de bir iki jeton daha.

Geri
Yukarı