Riptide biletini pazarda satmak

Sayılar neden bu kadar absürt geldi size anlayamadım. Ben üniversite öğrencisiyim ve şu an 500 tane kapsül almış durumdayım. O kadar çok kapsül aldığına göre CS yatırımıyla ilgilenen biridir ve bu paralar çok para değil sonuçta dolar bazında bakıldıgında.
Şunu da eklemek isterim bundan 2 ay önce falan bıçak alsaydınız zaten her türlü 2 katına çıkmış olacaktı fiyatlar. Kelebek bıçagı 2kya çekmiştim şu an 4k civarında geziyor.
Vaaaay be! Absürt geldi, Neden? Uzun uzun anlatamıycam sana. Neden biliyor musun? Şunu söyliycem sadece. Yatırım ile ilgilenen biridir kısmına ithafen; Steam profilimi ziyaret et. Yada zahmet etme alttaki fotoğrafa bak. Nick ve saate dikkat et öğrenci dostum. Hatta 2. Fotoğrafa daha dikkatli bak! ; )

Dosya Ekleri

• B2A50896-69FF-43A8-A383-F92CF05C76B4.jpeg
    B2A50896-69FF-43A8-A383-F92CF05C76B4.jpeg
    103,5 KB · Görüntüleme: 56
  • 24B2E0C2-5586-4846-87FB-3A875CC694B5.png
    24B2E0C2-5586-4846-87FB-3A875CC694B5.png
    404,5 KB · Görüntüleme: 47
Sayılar neden bu kadar absürt geldi size anlayamadım. Ben üniversite öğrencisiyim ve şu an 500 tane kapsül almış durumdayım. O kadar çok kapsül aldığına göre CS yatırımıyla ilgilenen biridir ve bu paralar çok para değil sonuçta dolar bazında bakıldıgında.
Şunu da eklemek isterim bundan 2 ay önce falan bıçak alsaydınız zaten her türlü 2 katına çıkmış olacaktı fiyatlar. Kelebek bıçagı 2kya çekmiştim şu an 4K civarında geziyor.

Hocam bende anlamadım sürekli al sat yapıyorum indirimde gelmiş herkes gibi bende aldım. Uzun zamandır bu işlerle meşgulüm.

Sen mesajımı bir daha oku. 1. Si sözüm sana değil. 2. Yeni başlayan, yatırım ile ilgilenen arkadaşları düşünerek yorum yaptım. 3.sü isimsiz alım satım vs.. ilgi alanım değil. 4. Sü demek istediğini anlamadan tepki vermene cidden üzüldüm. İyi forumlar!

Sen mesajımı bir daha oku. 1. Si sözüm sana değil. 2. Yatırım ile ilgilenen arkadaşları düşünerek yorum yaptım. 3.sü isimsiz alım satım vs.. ilgi alanım değil. 4. Sü demek istediğini anlamadan tepki vermene cidden üzüldüm. İyi forumlar!
yani ben sadece sayının çok absürt olmadığı konusuna değinmek istemiştim yoksa kimseyi savunmak gibi bir derdim yoktu zaten. Yanlış anlaşıldıysam falan kusura bakmayın iyi forumlar dilerim size de
bu arada şunu da ekleyim yabancılar oyun içi kur guncellemesini bekliyorlar resmen. Bir süredir konustukları tek şey TL'den ibaret.
1638407078027.png

yani ben sadece sayının çok absürt olmadığı konusuna değinmek istemiştim yoksa kimseyi savunmak gibi bir derdim yoktu zaten. Yanlış anlaşıldıysam falan kusura bakmayın iyi forumlar dilerim size de
Şimdi önceki mesajlarındada her zaman yüksek rakamlar var. Steam bizim belli rakama kadar bakiyemize izin veriyor. Bu arkadaşın Son 1 ayda ki envarterine sahip olması için; Steam in bu arkadaşa bir ayrımcılık yapması lazım. Mesela Steam bakiyemizi örnek rakam ile 10.000 TL izin veriyor. Bu arkadaş 1 günde 15.000 TL öğe alabiliyor. İmkansız yani. Steam bu arkadaşa ayrıncılık yapması gerek!

Bir başka durum şu; daha öncede konuştuk ama bizlere gönderdiği fotoğrafın aynısını Google da bulabiliyoruz. Burada birçok yeni yatırım ile ilgililenen yeni arkadaş var, kendilerini göstermeseler bile. Rakam absürt gelmedi, sadece bilgi kirliliğinin önüne geçmek.. Umarım daha sağlıklı anlatabilmişimdir kendimi.

Şimdi önceki mesajlarındada her zaman yüksek rakamlar var. Steam bizim belli rakama kadar bakiyemize izin veriyor. Bu arkadaşın Son 1 ayda ki envarterine sahip olması için; Steam in bu arkadaşa bir ayrıncılık yapması lazım. Mesela Steam bakiyemizi örnek rakam ile 10.000 TL izin veriyor. Bu arkadaş 1 günde 15.000 TL öğe alabiliyor. İmkansız yani. Steam bu arkadaşa ayrıncılık yapması gerek!

Bir başka durum şu; daha öncede konuştuk ama bizlere gönderdiği fotoğrafın aynısını Google da bulabiliyoruz. Burada birçok yeni yatırım ile ilgililenen yeni arkadaş var, kendilerini göstermeseler bile. Rakam absürt gelmedi, sadece bilgi kirliliğinin önüne geçmek.. Umarım daha sağlıklı anlatabilmişimdir kendimi.
Ben hiç o kadar işlem yapmadığım için bilmiyordum maalesef. Bu depolarını 1000'er 1000'er dolduran kişiler nasıl dolduruyor peki tam olarak?

@tarkkb Parça parça alarak. Yani Steam bize 10.000 TL bakiye sınırı veriyor isr. Biz bakiyemizi 10.100 görmiycez demek istiyor. 8.000 Bakiye yükleyin, alacağınızı alın depolara saklayın, tekrar 8.000 bakiye yükleyin. Anlık bakiye sınırımız var. Belli bir limiti geçemiyor! Envarter değerimiz değil.

Son düzenleme:
Şimdi önceki mesajlarındada her zaman yüksek rakamlar var. Steam bizim belli rakama kadar bakiyemize izin veriyor. Bu arkadaşın Son 1 ayda ki envarterine sahip olması için; Steam'in bu arkadaşa bir ayrımcılık yapması lazım. Mesela Steam bakiyemizi örnek rakam ile 10.000 TL izin veriyor. Bu arkadaş 1 günde 15.000 TL öge alabiliyor. İmkansız yani. Steam bu arkadaşa ayrıncılık yapması gerek!

Bir başka durum şu; daha önce de konuştuk ama bizlere gönderdiği fotoğrafın aynısını Google da bulabiliyoruz. Burada birçok yeni yatırım ile ilgililenen yeni arkadaş var, kendilerini göstermeseler bile. Rakam absürt gelmedi, sadece bilgi kirliliğinin önüne geçmek. Umarım daha sağlıklı anlatabilmişimdir kendimi.

Hocam sen bu işler de yenisin galiba Steam limitini dahi bilmiyorsun. İnsanlara yanlış bilgiler veriyorsun. Örnek adam da 5 bıçak varsa satar alacağı eşyaları depoya atar...

Hocam sen bu işler de yenisin galiba Steam limitini dahi bilmiyorsun. İnsanlara yanlış bilgiler veriyorsun. Örnek adam da 5 bıçak varsa satar alacağı eşyaları depoya atar...
Steam kuru ne kadarda sabit tutuyor net bilemeyince şuan için net olan fakat şuan verilen net fiyatın, farklı zaman diliminde net kesin olmayacağı için yanlış bilgi vermemek için örnek rakam ile anlattım. Evet ben bu işlerde bir hayli yeniyim. Yorumlarımı okuyup açığımı yakalamak içinde olsa fotoğrafların bana bizzat ait olduğuna istinaden mi bu işlerde yeni olduğumu anladınız? Üzülerek söylemeyeliyimki 2000 dolar şuan için bakiye sınırı. Türk Lirası ile değişkendir elbet. Ve yine yeniden üzülerek söylemeyeliyimki senin ile muhattap olmayacağımı hatta senin inandırıcı olmayan yorum geçmişini unutmayacağımı bilmeni isterim. Lütfen sen ile ben muhattap olmayalım. Olabilirsin ama kendi kendine, ben ile asla!

Geri
Yukarı