Riptide kasası düşüşü

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bir sürü hesaptan Riptide kasmayı düşünüyordum. Hep bilet alıyordum ama fark ettim de majordan dolayı sanırım kasalar 5 TL'ye kadar düşmüş. Sizce 50 kasa almak zarar ettirecek seviyeye gelir mi operasyonda? Yani demek istediğim 50 kasa alsak bile 130 TL'yi karşılayamama gibi bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bunu merak ediyorum, her Çarşamba 1 TL 1 TL düşüyor. Haftaya 4.50'lere kadar inerse operasyonun kâr özelliği kalmayacak. Geri artacak mı veya sabitlenir mi bilen varsa aydınlatırsa güzel olur. Geçen operasyonda bile bu kadar düşmemişti.

Piyasayı düşürenler var kasa banı bitince direk piyasanın altına koyuyolar 7'nin altına düşmüyordu şimdi 6'nın altına düşüyor bazen. Steam kesintisiyle felan eline 5TL geçiyor en az 100TL kar yaparsın ama tatmin eder mi orası ayrı.

Major var, birkaç hafta daha böyle gider. Eğer emin değilseniz de skin çıkartmaya çalışırsınız.
Hocam yarın 3 tane kasanın banı açılıyor normalde şimdiye kadar banın açıldığı günün akşamı satıyordum ama şu an 6'dan bile düşük fiyata satılıyor, sizce düzelir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı