Riptide kasası satılmalı mı?

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu gece gelen Dreams and Nightmares kasasıyla beraber aşırı düştü kasa. Bende daha 100 küsur kasa var. Ne yapmam lazım sizce? Bekletebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bro bir kez düştüyse geri yükselmiyor. Benim gördüğüm bu en azından. Dolara bağlı olduğu için istersen sat sonra ucuz fiyata oyun al istersen doların yükselmesini bekle daha fazla oyun al.

@urn4ga valla bu aralar çoğunu satıyordum işte bıçak alacaktım 700 tl ye kadar sattım diğerlerinin banı da bugünlerde kalkacak belki bıçak için gerekli parayı çıkarttıktan sonrasını depolarım.

@urn4ga valla bu aralar çoğunu satıyordum işte bıçak alacaktım 700 tl ye kadar sattım diğerlerinin banı da bugünlerde kalkacak belki bıçak için gerekli parayı çıkarttıktan sonrasını depolarım.
Bro bıçak almak için para yatırırım diyorsan elimde bir adet m4a1-s hyper beast var. Pazarda satıp alabileceğinden ucuz bir fiyata veririm skini eğer kabul edersen. Discord: urn4ga#8787

1.si bir daha yükselmez diyemezseniz. Yükselir zaman lazım.

2.si ne satıyorsunuz da alacak kimse bulamıyorsunuz? :)
Bir tane skinim var M4A1-S Hyper Beast Az aşınmış. Bunu satmak istiyorum ama alacak kimseyi bulamadım. Birisi mesaj attı onunla da netleştiremedik.

Geri
Yukarı