Rival 110 vs. G102

Profesyonel olacak ne yeteneğim ne de zamanım var. Ben sadece bu iki modelin şimdi kullandığımdan daha performanslı ürünler olduğunu düşünüyordum. Rival 100'de bir problem yaşamadım ancak yinede içimden değiştirmek geldi.

Rival 300'den Zowie EC2-A geçtim, başta çok zorlandım büyük fareden daha küçük bir fareye geçiyorum, fakat arada sensör ve rahatlık farkı hissettiriyor. Rival'in sensörleri ve konforu çok daha iyi fakat el yapısı önemli burda. Eğer çok üst seviyelerde işiniz yoksa çokta önemli değil. Üst bir seviyeye geçtiğinizde birde uygun mauspad almanız lazım olucak, şuan ne kullandığınızı bilmiyorum ama en az bi qck lazım olucak.

Konuyla alakasız olacak ama yakın zamanda Coolermaster Masterkeys Lite klavye satın alacağım. Mouse'u da değiştirsem fena olmaz diye düşünüyordum.

Tavsiye için teşekkürler ancak kullanacağım klavyenin sade tasarım ve yumuşak tuşlu olması benim için yeterli. Masterkeys lite modeli bu iki isteğimi karşılıyor ekstra bir bütçe ayırmak yerine mouse'u değiştirmek daha mantıklı gelmişti.

Ağırlıklı olarak CS:GO oynuyorum ve şu anda kullandığım mouse Rival 100. Direkt Rival 110'a mı geçeyim yoksa G102 mi alayım karar veremedim. Eğer ikisi arasında aşırı fark yoksa Rival 110'a geçmek kasa alışkanlığı olarak daha doğru olur diye düşünüyorum.
Eğer değiştirmekte kararlı isen Rival 110 öneriyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı