Rival 3 ROG Gladius 2 ile değiştirilmeli mi?

Chrollo Lucilfer

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Meteor City
Merhaba sevgili forum.
SteelSeries Rival 3 mouse kullanıyorum, BİM'de satılacağını öğrenince sarı siteye koydum ve BİM'den yenisini alırım diye düşündüm. Geçen gün bana bir mesaj geldi, elinde ROG Gladius 2 mouse bulunuyormuş. Eline rahat gelmediği ve alışamadığı için takas etmeyi teklif etti, ben de mouse ile alakalı birkaç soru sordum. Sizce ne yapmalıyım? Aynı şehirde olduğumuzu da belirtmek isterim. Değerli yorumlarınız için teşekkürler.
@techno3030

Son düzenleyen: Moderatör:

Apaçi Atcı

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Evde HTML çalışıyor
Takas yapacaksanız yapın. Daha iyi bir fareye geçmiş olursunuz.

KS
Chrollo Lucilfer

Chrollo Lucilfer

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Meteor City
Şahsen tertemiz Rival 3'ümden 2. el Gladius 2'ye geçmezdim. Bence gerek yok ancak çok istiyorsan olabilir yani.
1 ay önce almış, kutusu faturası garantisi falan duruyor dedi. Pek rahat edemediği için çok kullanmamış. Değiştirmeli miyim?

Apaçi Atcı

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Evde HTML çalışıyor
1 ay önce almış, kutusu faturası garantisi falan duruyor dedi. Pek rahat edemediğim için çok kullanmadım dedi. Değiştirmeli miyim?
Daha iyi bir fare. Özellikle sensörü. Elinize uyuyorsa takas edin.

KS
Chrollo Lucilfer

Chrollo Lucilfer

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Meteor City
Hmm, bana pek doğru gibi gelmedi. Şüpheli duruyor. Gladius daha iyi bir fare ama bence sıfır Rival 3'ünden ikinci el Gladius'a geçme.
Ben de kuzenimden almıştım, 270 lira gibi bir fiyata. 1-2 gün kullanmıştı ve tıklama hissiyatını beğenmediğini söylemişti. Aynı şehirde olduğumuz için mouseyi inceleyerek alacağım zaten. O zaman değiştirmiyorum, teşekkür ederim yorumlarınız için.

EQUARIA

Centipat
Makaleler
4
Merhaba sevgili forum.
SteelSeries Rival 3 mouse kullanıyorum, BİM'de satılacağını öğrenince sarı siteye koydum ve BİM'den yenisini alırım diye düşündüm. Geçen gün bana bir mesaj geldi, elinde ROG Gladius 2 mouse bulunuyormuş. Eline rahat gelmediği ve alışamadığı için takas etmeyi teklif etti, ben de mouse ile alakalı birkaç soru sordum. Sizce ne yapmalıyım? Aynı şehirde olduğumuzu da belirtmek isterim. Değerli yorumlarınız için teşekkürler.
@techno3030
Bim'den alamazsınız hocam bu hafta içerisinde çoğu bim çalışanı kendilerine ya da tanıdıklarına satış gerçekleştirdiler. Aldığını bildiğim bir kaç arkadaşım da var. Çarşamba gittiğinizde elimizde yok diyecekler.

Yukarı