Steekseries Rival 3 vs ASUS ROG Gladius 2

Bütçem Max. 350 TL. Sizce hangisini almalıyım?
İkisinin artı ve eksi yönleri nelerdir?
SteelSeries'in oyunlarla olan senkronizasyonu için alabilirim lakin ROG aklıma daha fazla yatıyor.
Çünkü Asus ürünü kaliteli olmasa dahi her konuda çok yardımcı oluyor. ( Destek, teknik servis vs. )

Hocam Logitech içinize sinmedi sanırım :) .Ben Asus'u tercih ederdim çok daha şık bir fare bence bu arada kalite olarak ikisi de üzmez uzun yıllar sorunsuz kullanırsınız.

Hocam Logitech içinize sinmedi sanırım :) .Ben Asus'u tercih ederdim çok daha şık bir fare bence bu arada kalite olarak ikisi de üzmez uzun yıllar sorunsuz kullanırsınız.
Bütçe varken hepsini kullanayım dedim hocam. O yüzden Logitech'i eledim fakat güzel bir ürün olduğunu biliyorum, o da yüzüstü bırakmaz 😁.
Tutuş şeklin claw grip ise Rival 3 al.
Claw grip sanırım pençe tutuşu oluyor. Genelde avuç içinde kullanıyorum. Şuan kullandığım ASUS Cerberus Fortus tam sığıyor elime.
SteelSeries'in oyunlarla olan senkronizasyonu için alabilirim lakin ROG aklıma daha fazla yatıyor.
Çünkü Asus ürünü kaliteli olmasa dahi her konuda çok yardımcı oluyor. ( Destek, teknik servis vs. )
2 marka da kendini kanıtlamış markalar. Destek ve teknik servisle pek uğraşacağımı düşünmüyorum ürün sağlam şekilde gelir zaten muhtemelen. Bir şey olursa desteğe ulaşırım zaten. Steelseries bu konularda kötü mü? Müşteri memnuniyeti açısından ne durumdadır?
Henüz karar veremedim hangisini alacağıma :/ .

Son düzenleme:
Rival 3 öneririm şahsen kullanıyorum ama Asus tarafında yorum yapamayacağım hiç kullanmadığım için.

Geri
Yukarı