Rival 3 vs Razer Viper Mini

Bütçe
600

PageDownN

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 600 TL gibi bir bütçem var ilk önce Rival 3 wairless almıştım fakat iade ettim ve 600 TL bütçem kaldı mecburen MediaMarkt satın aldım.
Rival 3 kablolu ya da Viper 3 mini düşünüyorum. Rahatlık olarak ikisi de elime oturuyor sizin önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablosuz bir mouse istiyorsanız en aşağı DA V2 X öneririm. Onun dışında bütçe artmazsa Viper Mini almanız en iyisi. Ayrıca LOD sorunu yaşayabileceğinizi belirteyim. Firmware update ve siyah bant çözümleri bulunuyor ama deneyen bazıları daha da kötü olduğunu söylüyorlar, bazıları ise düzeldiğini.
Bu daha iyi.
Viper Mini ile karşılaştırırsak Viper Mini, Pulsefire Haste'den daha iyi. Eğer mini mouse'larda sıkıntı çekiliyorsa Haste tercih edilmesi daha mantıklı olacaktır.

Kablosuz bir mouse istiyorsanız en aşağı DA V2 X öneririm. Onun dışında bütçe artmazsa Viper Mini almanız en iyisi. Ayrıca LOD sorunu yaşayabileceğinizi belirteyim. Firmware Update ve siyah bant çözümleri bulunuyor ama deneyen bazıları daha da kötü olduğunu söylüyorlar, bazıları ise düzeldiğini.

Viper Mini ile karşılaştırırsak Viper Mini, PulseFire Haste'den daha iyi. Eğer mini Mouse'larda sıkıntı çekiliyorsa Haste tercih edilmesi daha mantıklı olacaktır.

Viper Mini sorunlu mouse birçok kişide videoda ki sorun mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Viper Mini sorunlu mouse birçok kişide videoda ki sorun mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu algılamama sorunu değil, hissiyatının değişmesi. Kült bir hissiyata sahip olduğu belirtilmiş, kullanmayı engelleyen bir şey değil. Ayrıca click latency değerinde bir fark da olmuyor. Mouse'un asıl sorununu üstte belirttim.

Geri
Yukarı