SteelSeries Rival 3 vs Razer Viper Mini

Bütçe
300-350
Öyle bir güncelleme aldı, hatta güncellemeden bile basit bir bant ile çözenler var şu arkadaş gibi,

2.03

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kusura bakmada adam 0 alıcağı fare için bantla falan uğraşmaz ve adamda güncelleme ile ilgili bir şey söylememiş burada en son aldığı Firmware güncellemesi ile hala lod sorununun devam ettiğini görebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O şu anki en son güncelleme ile yapılmış video ve o videodan sonra fare Firmware güncellemesi almadı.

Konu gerçekten çok farklı yönlere gitti siz bu iki mouse arasında kalsanız hangisini tercih ederdiniz?

Buradaki 1.02 sürümü ama video attığım 1.03 sürümü ne anlatmak istediğini anlamadım.
Konu gerçekten çok farklı yönlere gitti siz bu iki mouse arasında kalsanız hangisini tercih ederdiniz?

2 fareyide tercih etmezdim sırf o yüzden AliExpress'ten G304 aldım.

Buradaki 1.02 sürümü ama video attığım 1.03 sürümü ne anlatmak istediğini anlamadım.

2 fareyide tercih etmezdim sırf o yüzden AliExpress'ten G304 aldım.
1.02 İle çözen de varmış ondan attım.

İkisi arasından Rival 3 alırdım, ama V2 mini öneriyorum, tutuş şeklinize daha uygun.

Geri
Yukarı