SteelSeries Rival 3 vs Razer Viper Mini

Bütçe
300-350

moon_knight

Decapat
Hangisini alayım, karar veremedim. Şu anda SteelSeries ürünü olan Apex 7 kullanıyorum ve çok memnumum. Rival 3 de gerçekten iyi bir mouse ancak Razer markasının Viper faresini gördüm. Hangisi alayım? Karar veremedim Hangisini almalıyım, sebepleriyle açıklar mısınız?

Rival-3_00.png

Razer-Viper-Mini-kablolu-fare-g.jpg_q50.jpg

Bir de Razer'ın Driver'ı bazı oyunlarda sorun çıkarıyor diyenler vardı çok fazla. Kullananlar hiç yaşadı mı sorun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mis gibi Apex 7'nin yanına Rival 3'ü çekin, gözünüz gönlünüz rahat etsin. Yazılımıyla birbirine uyumlu yaparsınız ışıklarını.

Razer Viper Mini hakkında pek bir fikrim yok. Belki biraz daha iyi olabilir (ya da olmayabilir) ama 2. seçenek bu oldukça Rival 3 almak pişman etmez. 3 aydır kullanıyorum aşırı memnunum.

Viper Mini ağırlık skatez kablo olarak daha üstün ama klavyeniz de Steel seriesmiş bu yüzden Rival 3 alınabilir ama Rival 5 önerimdir tabii bütçe artarsa.

Hangisini alayım, karar veremedim. Şu anda SteelSeries ürünü olan Apex 7 kullanıyorum ve çok memnumum. Rival 3 de gerçekten iyi bir mouse ancak Razer markasının Viper faresini gördüm. Hangisi alayım? Karar veremedim hangisini almalıyım, sebepleriyle açıklar mısınız?

Eki Görüntüle 1051817

Eki Görüntüle 1051818

Bir de Razer'ın Driver'ı bazı oyunlarda sorun çıkarıyor diyenler vardı çok fazla. Kullananlar hiç yaşadı mı sorun?

2 faredede lod sorunu var FPS oyunları oynuyorsan 2 fareyide almanı önermem bu arada elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.

Geri
Yukarı