SteelSeries Rival 3 vs Razer Viper Mini

Bütçe
300-350
Hocam ben öneri istemiyorum demedim, benim istediğim markalar bunlar ve bunlar dışında pekte almak istemiyorum. Yani kişisel tercih meselesi tamamen yoksa tabii ki önerdiğimiz mouse 'da gayet kaliteli.
bende size bunu soruyorum, hep merak ediyorum, neden tercih meselesi?
Mesela bu mouse hoş mu?

bende size bunu soruyorum, hep merak ediyorum, neden tercih meselesi?
Mesela bu mouse hoş mu?
Evet bence de gayet hoş zaten zowie birçok profesyonel oyuncunun tercihi fakat bütçemin çok üstünde.

Evet bence de gayet hoş zaten zowie birçok profesyonel oyuncunun tercihi fakat bütçemin çok üstünde.
Bu fare ile Sharkoon Light2-200 aynı vücuğudu kullanıyor, sensör olarak Light2-200 önde, skatez olarakta Light2-200 önde, paracordumsu kablo olarakta fakat siz markacılık yaptığınız için farenin kalitesine değil, markasına bakıyorsunuz.
Hocam bunu önermiyorsunuz değil mi?
Light2-200 ile aynı vücuğudu kullanıyor hocam. Klonu.
1622584158576.png
1622584170119.png

Hocam inatla markacılık yapıyorsunuz? Tamam öneri istemiyorsunuz ama 2 fare de sıkıntılı.

Bu şans işi işte. Ben 3 aydır Rival 3 kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Satın alsın, bozuk çıkarsa iade eder. Görüntüsüne gözü alışmıştır belki, içi ısınmıyordur. O delikli tasarımlar çok itici bence.

Bu şans işi işte. Ben 3 aydır Rival 3 kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Satın alsın, bozuk çıkarsa iade eder. Görüntüsüne gözü alışmıştır belki, içi ısınmıyordur. O delikli tasarımlar çok itici bence.
Deliksiz halide mevcut, evet şans işi fakat uğraşmasın diye yapıyoruz, Viper Mini alınabilir ama Rival 3'ü asla önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı