Rival 3 vs. Viper Mini

Viper Mini daha iyi diyorlar, Rival 3 kullanıcısı olarak söylüyorum. Ki Viper Mini'yi hiç deneyimlemedim ama kağıt üzerinde daha iyi. Bence ikisi de sizi pişman etmez, bunların yanında Deathadder V2 Mini'ye de bakabilirsiniz.

Viper Mini kullanıyorum. Gayet memnunum çok düşük sensitivity ve DPI ile oynadığım için G102 mouse kullanırken takılıyordu. Fakat Viper Mini'nin sensörü çok başarılı. Ayrıca küçük ve çok hafif bunu göz önünde bulundurarak alın.

Viper Mini kullanıyorum. Gayet memnunum çok düşük sensitivity ve DPI ile oynadığım için G102 mouse kullanırken takılıyordu. Fakat Viper Mini'nin sensörü çok başarılı. Ayrıca küçük ve çok hafif bunu göz önünde bulundurarak alın.
Konudaki söz konusu modeller, G102/G203 ile en son karşılaştırılacak modeller. G102/G203 fiyatlarını hak etmiyorlar.

Ayrıca, bir kullanıcı Viper Mini için şöyle bir şey demiş:
Viper Mini kronik sorunlu bilginiz olsun, modifiye yapmanız gerekiyor. Kliklerinde bir süre sonra gıcırtı oluyor ve WD-40 gibi bir ürünle içini açıp klik ayaklarını yağlamanız gerekiyor.
Böyle bir durum var mı?

Konudaki söz konusu modeller, G102/G203 ile en son karşılaştırılacak modeller. G102/G203 fiyatlarını hak etmiyorlar.

Ayrıca, bir kullanıcı Viper Mini için şöyle bir şey demiş:

Böyle bir durum var mı?

Hayır daha böyle bir şey yaşamadım. G102 ile karşılaştırmadım sadece önceki mousemden yani G102'den buna geçtikten sonra rahatladığımı ve sensörünün iyi olduğunu belirttim.

1 seneye yakın Viper Mini kullandım, kötü bir satıcıdan almıştım, günahını almayayım ama kullanılmıştı galiba, üstelik orta tekerleği bozuktu, atlıyordu vs vs vs.
Buna rağmen 1 yılda 1 tane sorun çıkartmadı. Üstelik perfonmansı bence fiyatına göre destansı denilebilecek seviyelerdeydi. O fiyat segmentinde örgü kabloya sahip başka mouse var mı emin değilim ki sensörü de oldukça başarılı.
O mouse'u arkadaşım alınca benden, daha iyi bir mouse alabilecek durumum olmasına rağmen gidip gene kendisini aldım zira benim gibi fingertip/claw karışımı bir tutuşu olan birisi için ufak olması avantaj.
Rgb aydınlatması da çok başarılı bu arada.

Geri
Yukarı