Rival 3 Wireless için şarjlı pil önerisi

Rival 3 Wireless mouse var AAA pil kullanıyorum. Duracell pil yaklaşık 1.5 hafta dayanıyor 1000Hz oyuncu mouse olduğu için hızlı bitiyor galiba 4000 saat olayı 1000Hz olmadan gidiyor galiba ya mouse değiştireceğim ya da şarjlı pil alacağım. Amazon'da 174TL'ye 4 adet 1000 AAA ince pilli set buldum 1000 mAh galiba ama sürekli değiştirmek istemiyorumç 2 tanesini şarjda bırakıp kullanmak istiyorum. Çok hızlı biter mı?
Almak istediğim Pil
Fareyi edip Logitechmarka mouse da alabilirim. Logitech daha mı iyi olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
400 Saat şarj Bluetooth mod ile oluyor. Wireless modda 125 Hz alırsan yine 250 saat civarı bir pil süresi mevcut. Engine uygulamasında biri 125 Hz biri 1000 Hz profil oluşturup hızlıca Hz ayarını değiştirebilirsin.

Rival 3 Wireless mouse var AAA pil kullanıyorum. Duracell pil yaklaşık 1.5 hafta dayanıyor 1000Hz oyuncu mouse olduğu için hızlı bitiyor galiba 4000 saat olayı 1000Hz olmadan gidiyor galiba ya mouse değiştireceğim ya da şarjlı pil alacağım. Amazon'da 174TL'ye 4 adet 1000 AAA ince pilli set buldum 1000 mAh galiba ama sürekli değiştirmek istemiyorumç 2 tanesini şarjda bırakıp kullanmak istiyorum. Çok hızlı biter mı?
Almak istediğim Pil
hocam selam rampege rm 344 güc tasarrufu modundan cıkmıyor 2019 yılındakı foruma yzdıklarını okudum ama o konu kilitlenmiş burdan cevap verirmisin bu eco modu kapatmanın hiçbir yolunu bulamadım

Hocam selam rampege rm 344 güc tasarrufu modundan cıkmıyor 2019 yılındakı foruma yzdıklarını okudum ama o konu kilitlenmiş buradan cevap verir misin bu eco modu kapatmanın hiçbir yolunu bulamadım

Sağ alt kısımda güç tuşunu açın biraz bekledikten sonra güç modu ve tassaruf modu yazısı gidince /
Işık yanıp sönmeye başlayınca sinyal bekliyor anlamına geliyor PC açın eğer ekran gelmesse geri tuşundan otomatik veya bağladığınız kabloya göre olanı seçin

Almak istediğim Pil
Hocam bende Rival 3 aldım. Rival 3'ün kutusundan çıkan duracell piller şarj edilebiliyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı