Rival 650 vs Rival 600

WAQ_303

Hectopat
Ben laptop kullanıcısıyım. Hiç kablosuz mouse kullanmadım. Rival 600 modelinde karar vermiştim ama Rival 650 çıkınca kafam karıştı acaba hangisi daha iyidir? Kablolu ile arasındaki farklar nelerdir?
Amazon'dan satın alsam sorun olur mu?

Kablosuzlarda tepkime suresi biraz daha uzun oluyor söz konusu modelde oyle midir kullanmadigim icin bilmiyorum fakat oyle tahmin ediyorum.
Bence Rival 600 tercih etmeniz yarariniza olacaktir.
Hem 600 TL paraniz cebinizde kalir o 600 TL ile kaliteli bir mouse pad alabilirsiniz kalanini da biriktirirsiniz.

Tepki süresi diye bir sıkıntı kalmadı, artık yeni çıkan kablosuz farelerin hiçbirinde en ufak şekilde bile hissedebileceğiniz bir gecikme bulunmuyor.

Ben Rival 600 öneririm. Rival 650 minimum 121g yani fazlasıyla ağır. Rival 600 ise 96g, ideal bir ağırlığa sahip. Kablosuz istiyorsanız G900,G903,G703, G403 Wireless gibi modellere bakmanızı öneririm.

Hangi mouse eline daha rahat oturuyorsa onu almalisin, hangisinde rahat hissettigine bagli. Ama bana soracak olursan Rival 650'ye 1000 tl verecegine g903 bak derim.
Tepki süresi diye bir sıkıntı kalmadı, artık yeni çıkan kablosuz farelerin hiçbirinde en ufak şekilde bile hissedebileceğiniz bir gecikme bulunmuyor.

Ben Rival 600 öneririm. Rival 650 minimum 121g yani fazlasıyla ağır. Rival 600 ise 96g, ideal bir ağırlığa sahip. Kablosuz istiyorsanız G900,G903,G703, G403 Wireless gibi modellere bakmanızı öneririm.
Eklemek isterim, g900 ve g903 modelleri hem kablolu hem kablosuz.

Mesela bozuk geldi ne yapmalıyım ordan razer hunstman elite almayı düşünüyorum da ailem ve arkadaşlarım hem razer i eleştiriyor hem de yurt dışından alırsan garatisi falan ne olacak diyor
Bozuk gelirse 1 ay içinde ürünü koşulsuz olarak Amazon’a iade hakkınız var. Razer da ise 2 yıl global garanti mevcut. Kendimden örnek verecek olursam sistemim için yaklaşık 4 ay önce Amazon’dan 4400₺’lik alışveriş yaptım

Geri
Yukarı