SteelSeries Rival 600 vs Rival 650

Yeni modellerde bu sorun yok. Zaten bir problem olduğunda Logitech elinizdekini bile istemeden yenisini gönderiyor.
Şu logitech sevdasından vazgeçin artık ya. Kronik sorunlu ne çıkarsalar ya da ergonomik değil. Kardeşim al SteelSeries hem yağ gibi kaysın hem de aldığına değsin kalitenin farkını yaşa.

Şu logitech sevdasından vazgeçin artık ya. Kronik sorunlu ne çıkarsalar ya da ergonomik değil. Kardeşim al SteelSeries hem yağ gibi kaysın hem de aldığına değsin kalitenin farkını yaşa.
Ben senin uydurmalarına göre değil kendi tecrübeme göre konuşuyorum. Rival 600'üm de var G703'üm de. Tavsiyelerini kendine saklayabilirsin.

Bir tane Logitech ürünü kullanmıyorum nasıl Logitech fanboyuymuşum merak ediyorum. İki mouse da kenarda duruyor.
G703'üm var dediniz şimdi? Ne diyorsunuz ya. Boş verin hadi iyi günler.
hocam bag
uzak dur diyenler var iyi marka diyenler var napicagimi şaştım
Uzak dur diyenler kafasını ve cüzdanını Logitech'e vermiş insanlardır. Dediğim gibi ya Asus alın ya da SteelSeries.

Bende kablosuz arıyordum ancak fazla maliyetli olunca Razer Deathadder Elite aldım farenin kablosuyle pek işiniz düşmüyor bence kabloyu bi yere tutturduğunuzda size rahat gelir bence kablolu alın param var diyorsanız kablosuz da alabilirsiniz ancak çok uzun süre saatler oynuyorsanız yeni trend denebilir aslında çok hafif oyuncu farelerden alın derim.

ben de kablosuz arıyordum ancak fazla maliyetli olunca Razer DeathAdder Elite aldım farenin kablosuyle pek işiniz düşmüyor bence kabloyu bir yere tutturduğunuzda size rahat gelir bence kablolu alın param var diyorsanız kablosuz da alabilirsiniz ancak çok uzun süre saatler oynuyorsanız yeni trend denebilir aslında çok hafif oyuncu farelerden alın derim.
Aslinda Razer viper olsa ona bakcam da gelmedi daha.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı