Rizelilerin gerçek yüzü

Gereğinden fazla sinirli ve düzgün muhabbet kurulamayan insanlar
Üniversitede Rize'li bir arkadaşım var. Bir aramız iyi bir kötü. WP'den bir soru sorarsın sana direkt okuman yok mu, hocayı dinlemedin mi gibi saçma sapan tavır takınır. Haksız çıkınca lafı uzatır. Daha 3 ay oldu 2 kere arıza çıkarttı. Dikleniyor kısacası.

Üniversitede Rizeli bir arkadaşım var. Bir aramız iyi bir kötü. Wp'den bir soru sorarsın sana direkt okuman yok mu, hocayı dinlemedin mi gibi saçma sapan tavır takınır. Haksız çıkınca lafı uzatır. Daha 3 ay oldu 2 kere arıza çıkarttı. Dikleniyor kısacası.

:D, konuyu normalde bu kadar kısa kesmeyecektim sebeplerini yazacaktım, ama işte asosyal ucubeler tarafından basıldım ama sana bir örnek vermek istiyorum, benim babam Rizeli ve sinirli pek muhabbet etmeyen bir insan, geçmişine baktığın zaman dedem adamı evden kovuyor o köy soğuğunda ağaçta kalıyor, bebekken beşikte bırakıyorlar kafası hafif içeri göçmüş, bilmediğim ve anlatmadığım birçok şey var bu adam böyle olmasında nasıl olsun yani bir şey bekleyemezsin, hepsi böyle olay yaşamamıştır tabii ama genel olarak buna benzer olaylar diyebilirim.

Yani çok fazla genelleme yapılmış. Her Rizeli aynı değildir diye düşünüyorum.

Evet konunun sonunda zaten genelleme yapmadığımı ve iyilerin olduğunu belirttim.

Geri
Yukarı