Pintipanda Tuna Akşen'in Gerçek Yüzü

Optifines

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Bu Dünya Benim Memleketim
Daha fazla  
Bugün size bir ifşa olayını anlatacağım. Bizim Twitch yayınlarından izlediğimiz Pintipanda'nın gerçek yüzünü ifşa ettim. Böyle insanlara güvenmeyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şaka amaçlıdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendisi de bahsediyodu zaten bu videodan. Hoparlör açıp izleyebildiğim tek kanal şu an kendisi:D

Tabi bu hariç:D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu hayatta her şey normal. Nereden nereye.
2132131.png

Panda sayesinde ben burdayım diyebilirim. Beni twitchle tanıştırdı kendisi sonra akşam vakti olduğundan ve benimde zamanım olmadığından youtube un teknoloji ve oyun tarafıyla karşılaştım. Sonra panda sayesinde birsürü kanalı takip ettim. Ardından bilgisayar toplama çabaları içine girdim(hala toplanmadı) ve technopatı buldum. Sonra forum falan filan derken işte burdayım. Panda benim için bi abidir. (Bide teasycat var onuda panda sayesinde tanıdım)

Videoyu canlı yayında izlediğimde kulaklığı falan fırlatmıştım :D
Kendisi de bahsediyodu zaten bu videodan. Hoparlör açıp izleyebildiğim tek kanal şu an kendisi:D

Tabi bu hariç:D

Videoyu canlı yayında izlediğimde kulaklığı falan fırlatmıştım :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı