RLCraft arkadaşlarla nasıl oynanır?

İşletim sistemi
Windows 10

muratyaga

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
GTX 1050 Tİ
Anakart
B450M S2H
İşlemci
AMD Ryzen 5 1600
Arkadaşlarımla RLCraft oynamak istiyorum ama Aternos kullanınca RLCraft seçiyorum ama benim kendi ekledim modlar var mod paketine onları nasıl ekleyeceğim Forge ile kendin sunucuya kursam bitmiyor sürümlerini de bilmiyorum modların nasıl yapabilirim kısaca RLCraft oynayacağız bazi kendi modlarımız var o mod paketini nasıl sunucuya atacağız tek tek çok uzun sürer.

Arkadaşlarımla RLCraft oynamak istiyorum ama Aternos kullanınca RLCraft seçiyorum ama benim kendi ekledim modlar var mod paketine onları nasıl ekleyeceğim Forge ile kendin sunucuya kursam bitmiyor sürümlerini de bilmiyorum modların nasıl yapabilirim kısaca RLCraft oynayacağız bazi kendi modlarımız var o mod paketini nasıl sunucuya atacağız tek tek çok uzun sürer.

Önce Aternos sunucu ayarlarından yazılıma girip oradan Modpacks'i seçin ardından CurseForge aşağı kaydırıp RLCraft'ı bulun ve kurun. Minecraft Launcher'ı açıp sağ alttaki TLmods'a basın oradan da RLCraft'ı indirin oyuna girip sunucuyu açın büyük ihtimal olacaktır.

Artı -1 Eksi
Önce Aternos sunucu ayarlarından yazılıma girip oradan Modpacks'i seçin ardından CurseForge aşağı kaydırıp RLCraft'ı bulun ve kurun. Minecraft Launcher'ı açıp sağ alttaki Tlmods'a basın oradan da RLCraft'ı indirin oyuna girip sunucuyu açın büyük ihtimal olacaktır.

Ben kendi modları mı ekledim RLCraft paketine hani Aternos da mod paketi seçince içine mod atamıyoruz o sıkıntı yine de yorumun için sağ ol.

Geri
Yukarı