Rm-244 Flash 24" Monitör Nasıldır?

Ya o bütçemi ne yazık ki 160 TL ile aşıyor

ASUS varken, Gamepower ve James Donkey almayın.

Ama kafamda tek bir soru var ikisi de Free Sync destekliyor benim ekran kartım 750 Ti yani olur mu bir türlü anlamadım G-SYNC

Bu da iyi gibi kanka eyvallah

Ya o bütçemi ne yazık ki 160 TL ile aşıyor.

Ama kafamda tek bir soru var ikisi de Free Sync destekliyor benim ekran kartım 750 Ti yani olur mu bir türlü anlamadım G-Sync.

Dostum FreeSync monitörde DisplayPort'la NVIDIA ekran kartına bağlarsan G-SYNC açabilirsin sanırsam CS:GO gibi oyunları oynuyorsun o yüzden 144Hz alıyorsun?

Dostum FreeSync monitörde DisplayPort'la NVIDIA ekran kartına bağlarsan G-SYNC açabilirsin sanırsam CS:GO gibi oyunları oynuyorsun o yüzden 144Hz alıyorsun?

Veya şunu alın bak indirimdeymiş paranız da cebinizde kalır 2 saat var indirimin bitmesine
Aynen kanka daha çok FPS tarzı oyunlar oynuyorum ama şu arkadaşın attığı Samsung'da hoşuma gitmedi değil :)

Dostum attığım ViewSonic'i alırsan geriye kalan parayı cebine atarsın veya ne bileyim ekipman falan alırsın.

Yav kardeşim bu algıdan gerçekten nefret ediyorum. Bir-iki kez monitör alıyorsun. Uzun yıllar onu kullanacaksın. İlk sefere mahsus daha fazla verip daha kalitelisini almak varken niye daha kalitesiz ve merdiven altı üretimden farksız markalara yönelsin. Bu ekran kartı içinde geçerli monitör için de. Tasarruf ettim sanarken ileride ciddi sıkıntılar yaşarsın o tasarruf bir yerine kaçar. Sinirlendirmeyin beni. Lütfen.

Veya şunu alın bak indirimdeymiş paranız da cebinizde kalır 2 saat var indirimin bitmesine

Dostum attığım ViewSonic'i alırsan geriye kalan parayı cebine atarsın veya ne bileyim ekipman falan alırsın.
ah be keşke bu bayramdan sonra olsa ne yazıkki param yetşimiyor.Keşke yarına kadar sürse pederle konuşup konuyu halletsem

Veya şunu alın bak indirimdeymiş paranız da cebinizde kalır 2 saat var indirimin bitmesine.

Kardeşim. Şimdi de LCD monitör önerdin. Lütfen bilgin yoksa konuya müdahil olma. Adam 1300 lirayı kafadan çıkarmış zaten.

Yav kardeşim bu algıdan gerçekten nefret ediyorum. Bir-iki kez monitör alıyorsun. Uzun yıllar onu kullanacaksın. İlk sefere mahsus daha fazla verip daha kalitelisini almak varken niye daha kalitesiz ve merdiven altı üretimden farksız markalara yönelsin. Bu ekran kartı içinde geçerli monitör için de. Tasarruf ettim sanarken ileride ciddi sıkıntılar yaşarsın o tasarruf bir yerine kaçar. Sinirlendirmeyin beni. Lütfen.
ya knk çok iyi konuşmussunda ne yazıkki param yetmiyor yani bu yıl klavye almasaydım onu planlıyabilirdim lakin klavyeyede fazla para verdim o yüzden ne yazıkki alma gibi bir imkanım doğmuyor.

Geri
Yukarı