RMR 2020 Legends kapsülleri açılmalı mı saklanmalı mı?

dksişm

Centipat
Elimde 10 tane kapsül vardı, saklamak için aldım fakat 3 tanesini dayanamayıp açtım. Patates çıktı hepsinden. Geriye kalanları saklamalı mıyım, satmalı mıyım? Milyonlarca yamyam bu kapsülü stokladığından, fiyatının 1-2 yıl içerisinde artmayacağını düşündüğümden açmak istiyorum fakat bir yandan da ya pahalanırsa diye düşünmeden edemiyorum. Sizin fikirleriniz neler? Açsam da zaten bir şey kaybetmiyorum fakat ileride pahalanırsa cidden çok üzülürüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ilkinden 1400 liralık çıkartma düşürdüm. Arkadaşlarım 150 lira yatırdılar, hiçbir şey çıkmadı onlara.
Evet hocam önceki konuda konuşmuştuk. Konunun sapmaması için oraya sormak yerine yeni konu açmak istedim bakalım öbür tavsiyeler ne olacak.
Önerim saklamanız şansa bırakmayın pişman olabilirsiniz. 🙂
Ben ilkinden 1400 liralık çıkartma düşürdüm. Arkadaşlarım 150 lira yatırdılar, hiçbir şey çıkmadı onlara.
Aklıma açmak daha yatkın benim şuanlık galiba, zaten açtıktan sonra patates çıksa bile yeni kapsül alırım. Zararımda 18tl'cik galiba açacağım.
Önerim saklamanız şansa bırakmayın pişman olabilirsiniz. 🙂
Açtım ve hiçbir şey çıkmadı :D.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı