Roaccutane kullanımı

Kan tahliline 150 TL veriyorum. :( onun dışında tabii doktorun yazdığı şeyleri alıyorsun. Kısacası maliyetli bir süre.
Hocam naptınız? :(

Mecbur devlete gideceğim. :(
Kan tahliline 150 TL veriyorum. :( Onun dışında tabi doktorun yazdığı şeyleri alıyorsun. Kısacası maliyetli bir süre.
Hocam her ay mı 150 TL veriyordunuz yoksa tedavi süreci bitene kadar mı?

17 ancak anne babamı bir türlü ikna edemedim ne yapacam bilmiyorum.
Maalesef aileler çok bilinçsiz, her gördüğüne inanıyorlar. Bence sizde inanmayın ve başlayın.
Hocam bir şey olmaz, siz biraz büyüksünüz yine. İkna edersiniz.

Benim annem babam bana Roaccutane kullan diyorlar. :D
Dostum sende artık başla yani, sende her gördüğüne inanıyorsun. Umarım ekşi sözlükte yazılanları okumamışsındır, onların hepsi palavra.

Selam arkadaşlar, benim maalesef hiç bitmek bilmeyen sivilce sıkıntılarım var. Çok krem denedim, losyon denedim ama nafile. En sonunda roaccutane kullanmaya karar verdim. Aranızda bu ilacı kullanan ve kullanırken nasıl kullanmam ve nelere dikkat etmem gerektiğini söylerse sevinirim. Mümkünse kullanma sürecini anlatırsa çok iyi olur, çünkü çok ağır bir ilaç kendisi. :)

İşe yaramıyor kullanma ben 2 sene kullandım hala sivilce çıkıyor ablamda kullandı onda da çıkıyor. Bu ilaç birçok ülkede yasak zaten psikolojini çok kötü etkiliyor çok hassaslaşıyorsun, kalıcı depresyondayım son 2 yıldır. Eğer çikolata ve hazır gıdalar yiyorsan onları kullanmayı bırak sivilcelerin azaldığını fark edersin şu an imex diye krem var onu kullanıyorum fondöten gibi tüm sivilceleri ve izlerini kapatıyor ve azaltıyor . sağlık ocağından yazdıra bilirsin .

Geri
Yukarı