Roaccutane kullanımı

O zaman yüzün gerçekten kötüyse 40 MG filan başlarsın herhalde. Fotoğraflarımızı atmadan kiminki kötü bilemeyiz. :D
Hocam kilo ile mi belirleniyor bu dozlar biraz açabilir misiniz?
Yüzüm de sivilcesiz bir yer kalmadı maalesef. İkinizden iyi olduğumu düşünmüyorum.

Fotağraf atılacak bir halim kalmadı maalesef :D.
Hocam bende öyleyim, fotoğraf atacak halim yok. :D

Allah'tan maske var da dışarı çıkabiliyoruz, benim saçlar kıvırcık birde öne atınca hiç belli olmuyor sivilceler. :D

Hocam kilo ile mi belirleniyor bu dozlar biraz açabilir misiniz?

Hocam bende öyleyim, fotoğraf atacak halim yok. :D

Allah'tan maske var da dışarı çıkabiliyoruz, benim saçlar kıvırcık birde öne atınca hiç belli olmuyor sivilceler. :D
Kilo ile belirleniyor. Eğer 60 kiloysan senin kullanman gereken günlük doz 30-60 MG arasında. Tabi sivilceye göre de belirleniyor, ama kilo daha ağırlıklı.

Bu sorunu beslenme alışkanlıklarını değiştirerek düzeltebilirsiniz. Tavsiyem aşırı şeker,tuz ve yağdan uzak durun. Bu ilaçlar sizin organlarınız için büyük toksik etki yaratıyor.

Bu sorunu beslenme alışkanlıklarını değiştirerek düzeltebilirsiniz. Tavsiyem aşırı şeker,tuz ve yağdan uzak durun. Bu ilaçlar sizin organlarınız için büyük toksik etki yaratıyor.
Sivilce beslenme alışkanlıklarıyla düzelecek bir sorun değil, ancak tedavi ile düzelebilen bir rahatsızlık dostum. Beslenme alışkanlıklarımı değiştirdim ama hiçbir faydası olmadı.

Aynı bensin :D.
Kilo ile belirleniyor. Eğer 60 kiloysan senin kullanman gereken günlük doz 30-60 MG arasında. Tabi sivilceye göre de belirleniyor, ama kilo daha ağırlıklı.
Ben de en son 60-61 kiloydum.
Bu sorunu beslenme alışkanlıklarını değiştirerek düzeltebilirsiniz. Tavsiyem aşırı şeker, tuz ve yağdan uzak durun. Bu ilaçlar sizin organlarınız için büyük toksik etki yaratıyor.
Hiçbir etkisi olmuyor dediklerinin inan bana. Tedavi olmadan bu illet gitmek bilmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı