Roaccutane kullanımı

Sen karar verdiysen verir tabi ki de.
İhtiyaç görmezse vermez nasıl bu kadar eminsin bahsettiğin ilaç sendr etki yapmadı fakat çok riskleri olan bir ilaç çevremde ilaçtan ötürü antidepresan başlayan insanlar var bu kadar en konuşman doğru değil.

20 mg verdi ancak sabah akşam kullanınca 40 mg oluyor. Ben öyle anladım yani.
Öyle desene o zaman. 40 MG oluyor o, 20 değil. :D
İhtiyaç görmezse vermez nasıl bu kadar eminsin bahsettiğin ilaç sendr etki yapmadı fakat çok riskleri olan bir ilaç çevremde ilaçtan ötürü antidepresan başlayan insanlar var bu kadar en konuşman doğru değil.
Emin ol sivilceli dolaşmak daha da psikoloji bozan bir şey. İnternette yazan risklerin çoğu olmuyor zaten. En son noktayı doktor koyuyor, ben sadece öneri vesaire veriyorum. Ayrıca her ay kan veriyorsun zaten, bir sıkıntı olursa bıraktırır doktor. Sen rahat ol dostum. :)
Son durumlar nedir beyler ?
20 mg verdi ancak sabah akşam kullanınca 40 mg oluyor. Ben öyle anladım yani.
Süreç nasıl gidiyor kardeşim ?

Son düzenleme:
Öyle desene o zaman. 40 MG oluyor o, 20 değil. :D

Emin ol sivilceli dolaşmak daha da psikoloji bozan bir şey. İnternette yazan risklerin çoğu olmuyor zaten. En son noktayı doktor koyuyor, ben sadece öneri vesaire veriyorum. Ayrıca her ay kan veriyorsun zaten, bir sıkıntı olursa bıraktırır doktor. Sen rahat ol dostum. :)
Son durumlar nedir beyler ?

Süreç nasıl gidiyor kardeşim ?
Bitek dudak köşeleri kuruyor yemek yemeyi engelleyecek kadar bide banyodan sonra yüzüm yanıyor nedense sende nasıl ?

Yanında kremler falanda kullanıyorum. Ayrıca dudak, cilt nemlendiricisi, göz damlasıda var.

Hocam ben de sonunda özele gittim dün. Doktor bana Acnegen verdi, Roaccutane ile aynı dedi. Ve yanında dudak nemlendiricisi verdi. Fotoğrafımı falan çekti nasıl bir iyileşme olacak diye. 13 günüm kaldı yanına gitmesine. Kan tahlili falan da yapacaklarmış.

6 aya bir şey kalmayacak dedi, garip hissettim açıkçası :D.

Hocam ben de sonunda özele gittim dün. Doktor bana Acnegen verdi, Roaccutane ile aynı dedi. Ve yanında dudak nemlendiricisi verdi. Fotoğrafımı falan çekti nasıl bir iyileşme olacak diye. 13 günüm kaldı yanına gitmesine. Kan tahlili falan da yapacaklarmış.

6 aya bir şey kalmayacak dedi, garip hissettim açıkçası :D.
Hadi hayırlı olsun. İnşallah tez zamanda kusma dönemini atlatırsın ve iyileşmeye başlar yüzün.

Yeni konular

Geri
Yukarı