Roaccutane yan etkileri çok fazla mıdır?

Benim 4. ayim ve bel agrisi, boyun agrisi, dudak kurulugu, agizda ve burunda kanama; psikolojik olarak ise 1 kere halusulasyon gordum ve bazen cidden basim cok agriyor ama kullanilmayacak ilac degil buyuk ihtimal doktor sana kremde yazacak burun ve dudagina surmen icin.

Halüsinasyonda ne gördünüz hocam?

4 ay kullandım kuruluk dışında çok bir sıkıntım yoktu ama kuruluk fenasal bir şey acayip rahatsız etti beni ona göre kullan. Bünyeyede bağlı biraz kendini psikolojik olarak düşürmessen çok bir problem teşkil etmez.
4 ay sonra geçti mi peki? İlla 6 ay kullanmama gerek var mı?

İlk gidişimde bir krem verdi yüzümde bayağı sivilcelerim azaldı. Fakat sırtımdaki sivilceler yüzünden yatamıyorum şu an yanaklarımda gene çıkmaya başladı. 6 ay dişimi sıksam ilacı içsem değer mi sizce?

Ergenlik sivilceleri mi? Kaç yaşındasınız?

Halüsinasyonda ne gördünüz hocam?

4 ay sonra geçti mi peki? İlla 6 ay kullanmama gerek var mı?

Hocam gece tuvalete kalkmistim sonra tuvalete girip ciktim kafamda sesler durmuyordu saanki 100 kisi gelip bana ne yapmam gerektigini soyluyordu delirecektim artik sonra siyah bir adam gibi bir şey gordum ama kafamin icindeki sesler durmuyordu sonrasini hatirlamiyorum herhalde gidip uyumusum sabah uyandigimda kafam cok agriyordu zaten ondan sonra bir daha olmadi.

Geri
Yukarı