Roblox bloxstrap güvenli mi?

1693826199814.png

Ne kadar da resmi bir yazılımmış.

Alt modül nereye kayboldu a*k?

Anlamadım yani güvensizmi.
Güvenilir mi bilmem de birinin oturup bir eliyle bir yerini kaşırken yazdığı programın düzgün çalışacağını düşünmüyorum. Ama yine de tahmin yürütmeye gerek yok, 24 katkı sağlayan ve issue'lerin düzenine bakarak söyleyebilirim ki çalışan güvenli bir yazılım.

Güvenilir mi bilmem de birinin oturup bir eliyle bir yerini kaşırken yazdığı programın düzgün çalışacağını düşünmüyorum. Ama yine de tahmin yürütmeye gerek yok, 24 katkı sağlayan ve Issue'lerin düzenine bakarak söyleyebilirim ki çalışan güvenli bir yazılım.

Virüs yoktur sanırım sağ olun detaylı bir yazı için.

Hocam bazı YouTuber'lerde izledim başta açarken Windows sizin PC nisi koruyor yazıyordu açmaya emin misiniz diye güvenlidir değil mi?

Güvenilir mi bilmem de birinin oturup bir eliyle bir yerini kaşırken yazdığı programın düzgün çalışacağını düşünmüyorum. Ama yine de tahmin yürütmeye gerek yok, 24 katkı sağlayan ve Issue'lerin düzenine bakarak söyleyebilirim ki çalışan güvenli bir yazılım.

Virüs yoktur sanırım sağ olun detaylı bir yazı için.

Hocam bazı YouTuber'lerde izledim başta açarken Windows sizin PC nisi koruyor yazıyordu açmaya emin misiniz diye güvenlidir değil mi?
Hocam güvenli. Zaten güvenli olmasaydı github'da bu kadar uzun süre kalmazdı.

Geri
Yukarı