Roblox çalınan hesap nasıl geri alınıyor?

HalilGuy

Decapat
Daha fazla  
Roblox hesabına Gmail'i girdiğimizde, hesap çalınıp Gmail değiştirilse bile geri alınıyormuş. Bu nasıl oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:

İngilizce yazı ile başvurmanız gerekiyor.

Benim hesabım çalınmadı ama başka bir şey oldu giremedim(hesap güvenli değil çıkış yapıp tekrar girin dedi Roblox. Sonra çıkış yaptım ama hesap güvenli değil diye şifremi sıfırlamamı istedi ama hesabımda e-posta veya telefon numarası kayıtlı değildi). Desteğe yazdım sabah yazarsanız akşam, akşam yazarsanız ertesi gün öğlen gibi mesaj geliyor. Doğrulama amacıyla sizden robux aldıysanız ilk aldığınız robuxun faturasının ekran görüntüsünü istiyorlar(orada yazan sipariş numarsını kendiniz Türkçeye çevirip yazmanız lazım yoksa anlamıyorlar). Sonra hesabınızı sizin e postaya bağlıyorlar sende robloxa girip şifemi unuttum diyerek şifreni değiştirip oyuna giriyorsun.

Selam arkadaşlar bugün arkasim benim Roblox hesabimi calindi ve beni tehdit etti sonra email hesabimi degistirdi ve ben telefon numaarami hesabima koymadim email ile olmuyor nasıl geri getirebilirim lutfen yardim edin lutfen arkadaşlar.

Geri
Yukarı