Roblox hesabım çalındı

Hocam vaktinde başımın ağrıdığı bir konu. 4 sene önce 5. sınıfta çalındı. Hesapda Robux alınmış ve Google Play faturası felan duruyorsa destek açıp alabilirsiniz.

Şimdi benim bilgisayarım çok kötü bu yüzden Roblox'a sardım. Bayağı oara falan verdim. İşte bir gün oyuna girdim güzel karakterlerin var ama rüya karakterimi almak istedim. Discord'a girdim sunucuya yazdım işte takas yapacak var mı diye. Biri DM attı dedi ben yaparım. Daha ilk takasım tabii nasıl yapılıyor bilmiyorum. Neyse işte birkaç videoda gördüğüm kadarıyla adamın link atması lazım"mış" attı tıkladım linke işte hesaba giriş yap dedi bende keriz gibi girdim sonuçta bilmiyorum ne olduğunu. Sonra Online olduğum site yenilendi girdim ve hesaptan çıkış yapmış adamda engellemiş. Bu olay üzerinden 3 hafta geçti kimse girmedi hesaba bende giremiyorum. Telefon koduyla giriş vardı çalışmıyor. Maille giriş kodu vardı çalışmıyor. Hesaba girmeye çalışıyorum şifre yanlış diyor. Şifre değişmemiş değişse mail gelir. Mailde değişemez mailime oda gelir. Teknik desteğe yazdım satın alımlarının fotoğrafını at diyor da çok eskiden aldım oyun içi oarayı ve artık o emaili kullanmıyorum. Ne yapabilirim? Nasıl hesabı geri alabilirim?

Aynısı bana da olmuştu 4 yıldır Roblox oynamama rağmen ben linke bakmadan tıklamıştım o sahte sitelerdede hesaba 2 saatte giriyor bilgi falan aldıkların herhalde çıldırmıştım Roblox artık gir hesaba diye nasıl kurtardım diyorsan Roblox destek ile.

Düzenleme: Yaptığınız yasal olmayabilir ben direkt bir YouTube videosunun altında görmüştüm linki ondan tıklamıştım hesap satmak veya takaslamak için değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı