Roblox Jjsploit'ten virüs bulaşır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kapak fotoğrafının jjsploit yapımcısı WRD olması amacın ne dostum?
Ben bir youtubeden araştırıyım dedim virüsmü diye baktım bir videoya tıkladım ve ölümcül bir virüs olduğunu söyledi bi kere indirdim anti virüsü otamatik kapattı ama hemen sildim ama yinede bilgisayara bişe olcak diye korkuyorum.
Edit:Görmemişim devamını pardon.

Güzel duruyor.

Sorum virüslümü ?
Ben indirdim windows defender hata verdi virüs diye windows defenderla tarama yaptım 0 tehdit buldu ???!
Yalnız krnl kullananlar var bence indirmeyin bilgisayırınızı bozabilir hatta yapımcısı yani WeAreDevsin bilgisayarında bile yok ama jjspliot var jjspliot bilgisayarınızı bozcağını sanmıyorum eğer bozucak bir virüs yapsaydı yapımcısı WeAreDevs kullanmazdı ama bilgisayar ele geçirse benim arkadaşım hayla kullanıyor virüs olsa bile içindeki dll ler exploit dll leri olduğu için defender veya rasgele bir anti virüs bir virüs olarak sayıyordur simulator oyunlarında kullanın insanların oyununu mahvedebilir bu arada virüs olcağını sanmıyorum simulator oyunlarında yeni hesapla oynayın yeni hesapla oynamayın ban yersiniz.😀

Son düzenleme:
Güzel duruyor.

Sorum virüslümü ?
Ben indirdim windows defender hata verdi virüs diye windows defenderla tarama yaptım 0 tehdit buldu ???!
Yalnız krnl kullananlar var bence indirmeyin bilgisayırınızı bozabilir hatta yapımcısı yani WeAreDevsin bilgisayarında bile yok ama jjspliot var jjspliot bilgisayarınızı bozcağını sanmıyorum eğer bozucak bir virüs yapsaydı yapımcısı WeAreDevs kullanmazdı ama bilgisayar ele geçirse benim arkadaşım hayla kullanıyor virüs olsa bile içindeki dll ler exploit dll leri olduğu için defender veya rasgele bir anti virüs bir virüs olarak sayıyordur simulator oyunlarında kullanın insanların oyununu mahvedebilir bu arada virüs olcağını sanmıyorum simulator oyunlarında yeni hesapla oynayın yeni hesapla oynamayın ban yersiniz.😀
Krnl WRD tabanlı değildir kendi kaynak kodu vardır sitedeki sadece WRD yazar başka bir olayı yok ve ordaki tüm Exploitler WRD yapımcısının değil WRD tabanlı Exploitlerdir.
Sonuç olarak KRNL ve JJSploit temiz.

Krnl WRD tabanlı değildir kendi kaynak kodu vardır sitedeki sadece WRD yazar başka bir olayı yok ve ordaki tüm Exploitler WRD yapımcısının değil WRD tabanlı Exploitlerdir.
Sonuç olarak KRNL ve JJSploit temiz.
Yani virüs deil demi

Jjspliot virüs değil ama diğer yaptığı exploitleri tarattım bir ton trojan buluyor ama bunu atınca bir şey olmuyor. Bu arada Visual Studio (.NET Framework) hile yapacaktım API ile hile için easy exploit API indirdim virüs sandım VirusTotal'e attım trojan buldu ve indirdiğimde anti virüs vardı(Avast).
krnl kesinlikle güvenli değil. Tamamen bitcoin madenciliği yapıyor bilgisayarınızda. görev yöneticisinde bakarsanız zaten cpu değerinizi tavanlara çıkarıyor.
Hayır artık çıkartmıyor o eskidendi ama WeAreDevs'in yaptığı krnl virüslüdür(!)

Son düzenleme:
Jjspliot virüs değil ama diğer yaptığı exploitleri tarattım bir ton trojan buluyor ama bunu atınca bir şey olmuyor. Bu arada Visual Studio (.NET Framework) hile yapacaktım API ile hile için easy exploit API indirdim virüs sandım VirusTotal'e attım trojan buldu ve indirdiğimde anti virüs vardı(Avast).

Hayır artık çıkartmıyor o eskidendi ama WeAreDevs'in yaptığı krnl virüslüdür(!)
Maalesef JJSploit son sürümü virüslü. Arkadaşım Pet Sim X'için kullanıyor. Her gün 2-3 kere her yere nitro spamı atılıyor scam linklerle. Belkide kullandığı başka bir şeydendir bilemem.

Dostum iyimisiniz WRD zaten temelli güvensiz WeAreDews'den indirdiğin KRNL de virüslüdür WeAreDews Api de virüslüdür.Zaten JJSploit btc miner arkadaşımda uzun süre kullandı uyarmama rağmen 5. ayında pc hakkı rahmetine kavuştu şuan yeni pc aldı.WeAreDewsden indireceğiniz herşey trojandır DanSploit,Kiwi,Ski Sploit,Fluxus trojandır faka fluxus'u kendi sitesinden indirirseniz hiçbir sorun olmaz ilk çıktığından beri kullanıyorum açmadığı script yok.
Bana sorarsanız en iyi free exploit Fluxus

Şaka mısınız ya. Aylar geçmiş konunun üstünden siz burayı hile öneri yerine çevirmişsiniz hala da yazmaya devam ediyorsunuz. Bir de şu kadar aydır şu kadar arkadaş kullanıyoruz 😎 demeniz ayrı komik. İnsanların oyun zevkini bozmak bu kadar mı normal oldu ya. Onlar da hile açıyor diyorsanız oyunu oynamayacaksınız o zaman oyunun oyuncu sayısı düşünce en azından bir ihtimal yapımcı ders alır ya da hileciler illa zamanla azalır(CS:GO mesela. Hileler yüzünden bıraktık oyunu şu anda eskisine göre hilelerin sayısı çok düştü(düşük ranklar hakkında bilgi veremem) ve rahat rahat oynuyoruz oynumuzu.) Açmayın arkadaşım sizin gibi düşünüp hile açanlar asıl oyunları batırıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı