Roblox krnl virüs mü?

Evet bence bir virüstür nedeni ise;
ben krnl yi indirdim (krnl.ca orjinel sitesinden) ve virüs programım(windows güvenliği) bir anda kapandı neden olduğunu anlamadım ve şuan hiç bir şekilde açamıyorum araştırma yaptım ve araştırmam sonucunda krnl nin bir elektronik para kazmak için kirli bilgisayar sisteminin kaynaklarını kullanan bir Trojan olduğunu öğrendim

kaynak: howtofix
Windows Güvenliği nasıl açılmıyor?

Bugün, 2.10.2022 12:40:45;\\?\GLOBALROOT\Device\Volume{0946a5b5-f5ea-3949-be9f-060c193265ca}\$RECYCLE.BIN\desktop.ini;desktop.ini;\\?\GLOBALROOT\Device\Volume{0946a5b5-f5ea-3949-be9f-060c193265ca}\$RECYCLE.BIN;Dosya;İşlem hatası;İşlem hatası;İşlem hatası;;;;;Windows Explorer;explorer.exe;C:\Windows\explorer.exe;C:\Windows;8360;DESKTOP-VDBTOJB\Eğitim;Etkin kullanıcı;Okuma hatası

Roblox krnl indirirken Kaspersky Security cloud raporu

Arkadaşlar, 3 yıl krnl kullandım ve hiçbir şey olmadı. Sonra format attırttım ve PC mavi ekran vermeye başladı, krnl PC'yi koruyor :D

Son düzenleyen: Moderatör:
virüs değil direk miner zaten o kadar güçlü bir hileyi bedavaya vermezler lvden kazandıkları parada karşılamıyor emeklerini
Karşılıyor çok çaba sarf ediyorlar en ufak bypass'i düzeltmeye çalışıyorlar. Bir kişi 3 yıl kullansın tartışarak çözemeyiz.

Geri
Yukarı