Roblox oyununda yanlışlıkla satın alma işlemi gerçekleştirdim

Merhaba, benim de basima benzer bir durum geldi. Banka ya nasıl itirazda bulundunuz, ben bankayi aradim yardimci olamayacaklarini soylediler. Sadece biraz once Google Play'den iptal maili attim, 1-4 is gunu icerisinde inceleyeceklerini soylediler. Siz banka araciligiyla mi hallettiniz yoksa Google Play ile mi?
Merhaba ben satın alma işlemi hangi şirket üzerinden gerçekleştirmiş ise şirketle iletişime geçtim. Google Play bana vermedi şirket geri verdi. Kendilerine ingilizce bir yazı yazarsanız size geri döneceklerdir. Lakin Google Playde verebilir.
@LxnaDelRay beni en kisa zamanda bilgilendirebilirseniz cok memnun olurum
Roblox'dan satın almışsa roblox ile iletişime mailden geçin. Kusura bakmayın biraz geciktim. Birde hangi oyundan satın almış söylermisiniz?

Merhaba ben satın alma işlemi hangi şirket üzerinden gerçekleştirmiş ise şirketle iletişime geçtim. Google Play bana vermedi şirket geri verdi. Kendilerine ingilizce bir yazı yazarsanız size geri döneceklerdir. Lakin Google Playde verebilir.

Roblox'dan satın almışsa roblox ile iletişime mailden geçin. Kusura bakmayın biraz geciktim. Birde hangi oyundan satın almış söylermisiniz?
roblox dan satin almis...

Bu gece sahur için kalktım ve kardeşimin yüzünü gördüm ve hemen bir şey olduğunu anladım. Meğerse Roblox denen lanet oyunda 1700 TL satın alma işlemi gerçekleştirmiş. Kartımdan para çekilmiş ve oyun parası oyuna gelmiş. Benden habersiz yapılan satın alma işlemini nasıl iade edebilirim? İştahım kaçtı zar zor parayı kazanmıştım maaşın yatmasına daha çok var.

Kardeşin satın alma işlemini nereden yaptıysa oraya mail at %70 parayı geri verirler he vermezlerse geçmiş olsun.

Geri
Yukarı