Roblox sitesi çöküyor

Merhabalar. Bugün Roblox'ta 23:00'dan ihtibariyle bir yavaşlama başladı! Siber saldırı gibi nedenleri var.

3.8.2021 tarihinde 23:00'dan ihtibaren sitede çökmeler yaşanıyor. Roblox bunun farkında olup düzeltmeye çalışmaktadır. Sitede yazan mesaj şudur:

We are currently experiencing degraded performance site-wide and are actively investigating the issue. We apologize for the inconvenience.
Türkçesi:
Şu anda site genelinde performans düşüşü yaşıyoruz ve sorunu aktif olarak araştırıyoruz. Verdiğimiz rahatsızlık için özür dileriz.

Lütfen sadece bekleyin. Soruları yoruma beklerim.
We are currently experiencing degraded performance site-wide and are actively investigating the issue. We apologize for the inconvenience.
Türkçesi:
Şu anda site genelinde performans düşüşü yaşıyoruz ve sorunu aktif olarak araştırıyoruz. Verdiğimiz rahatsızlık için özür dileriz.
Arkadaşlar yazı değişmiştir!
Looks like something’s not working right! Thanks for being patient while we look into it.

Bir şeyler yolunda gitmiyor gibi görünüyor! Biz incelerken sabırlı olduğunuz için teşekkür ederiz.
Daha fazla bilgi:
Roblox Durumu

Son düzenleyen: Moderatör:
Siber saldırı olduğunu pek sanmıyorum. Yine de bakılır.
Siber Saldırı Değil Yanlış Yazmışım Arkadaş Sürekli Siber Saldırı Diyince Benimde Aklımda Kalmış Yanlışıkla Oldu
Bu her zaman oluyor sürekli oluyor şimdi tekrar bakayım dedim evet olmuş yine merak edecek bir şey yok Roblox'un çok fazla açığı var zaten.
Aynen Böyle Giderse Oyuncu Kaybedebilir Bnece
Roblox inanılmaz dengesiz bir program. Siber saldırı olduğunu düşünmüyorum.
Siber Saldırı Değil Yanlış Yazmışım Arkadaş Sürekli Siber Saldırı Diyince Benimde Aklımda Kalmış Yanlışıkla Oldu. Ve Dengesiz Haklısın

Aynen böyle giderse oyuncu kaybedebilir bnece.

Sanmıyorum gideceği kadar gitti zaten gerisi gitmez hatta yükselir böyle hataları kimse takmıyor Roblox oyuncuları takmıyor ama benim 1 hesapım hacklendi bir aptal açığı yüzünden hesapım gitti e posta kayıtlı hatta numarada var grup kurup durmuş 10 20 tane ve saçma saçma siteler göndermiş yok böyle robux veriyor diye ama hesapıma giren bir kişi bile olmadı uyarı bile gelmedi açığından oldu bunu gören kişiler şikayet etti kalıcı ban yedim kendi acıklar yüzünden büysürü parada yatırmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı