Roblox yazılar gözükmüyor

İşletim sistemi
Windows 7
3 gün önce bir ton kanıtla mail attım robloxa cevap yazdılar fakat çözemediler. Daha kapsamlı inceleme için developerlara ilettiklerini söylediler ama hala cevap gelmedi. Roblox bile çözemiyor sorunu.

Tek çare beklemek sanırsam.

Sorum başlıktaki gibi. Bir oyna girince decal harici yazılar gözükmüyor. Defalarca sil yükle yaptım, kökten sildim tekrar yükledim gene olmadı.

Bende de aynı 1 haftadır girmedim sonra girince güncelleme vardı ondan sonra girdim yazılar yoktu sfc/scannow yaptım orada da tespit yoktu uyumluluk giderme yaptım yine aynı sildim Full tekrar yükledim yine aynı arkadaşıma sordum onda güncelleme almamıs ve gözüküyordu.

20 kez mail attım hala saçma sapan şeyler öneriyorlar. Gelmiş bana Roblox'u kaldırdıktan sonra, AppDatadan da sil diyor. Zaten Revo Uninstaller ile sildim diyorum gelmiş bana Windows'ta başka bir oturum aç öyle dene diyor. Problem çözme konusunda sıfırlar maalesef.

20 kez mail attım hala saçma sapan şeyler öneriyorlar. Gelmiş bana Roblox'u kaldırdıktan sonra, AppDatadan da sil diyor. Zaten Revo Uninstaller ile sildim diyorum gelmiş bana Windows'ta başka bir oturum aç öyle dene diyor. Problem çözme konusunda sıfırlar maalesef.

Bu sorunla karşılaşanların çoğaldığını ve yeni bir oturum açmanın da işe yaramadığını söyledim (aslında üşengeçliğimden dolayı denemedim). Bakalım bu sefer hangi zırvayla geri dönecekler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı