Roblox yazılar gözükmüyor

İşletim sistemi
Windows 7
Sorum başlıktaki gibi. Bir oyna girince decal harici yazılar gözükmüyor. Defalarca sil yükle yaptım, kökten sildim tekrar yükledim gene olmadı.
Kanka bendede aynısı oluyor mesela pls donateye giriyorum hiç yazı yok tabelama yazı yazıyorum gözükmüyor ancak dibine girince gözüküyor ve chattede hiç birşey gözükmüyor

Sorum başlıktaki gibi. Bir oyna girince decal harici yazılar gözükmüyor. Defalarca sil yükle yaptım, kökten sildim tekrar yükledim gene olmadı.

ReviOS format attım ilginç bir şekilde düzeldi.

20 kez mail attım hala saçma sapan şeyler öneriyorlar. Gelmiş bana Roblox'u kaldırdıktan sonra, appdatadan da sil diyor. Zaten Revo Uninstaller ile sildim diyorum gelmiş bana Windows'ta başka bir oturum aç öyle dene diyor. Problem çözme konusunda sıfırlar maalesef.

Bu sorunla karşılaşanların çoğaldığını ve yeni bir oturum açmanın da işe yaramadığını söyledim (aslında üşengeçliğimden dolayı denemedim). Bakalım bu sefer hangi zırvayla geri dönecekler.

Kanka bir de şey dene hani bilgisayarda Microsoft Store olur onun içinde Roblox var Roblox düzelene kadar oradan oyna ben simdi deneyeceğim eğer yazılar düzelirse söylerim sana.

C

Kanka bir de şey dene hani bilgisayarda Microsoft Store olur onun içinde Roblox var Roblox düzelene kadar oradan oyna ben simdi deneyeceğim eğer yazılar düzelirse söylerim sana.

Èvet düzeldi Microsoft Store'den yükledim oynu açtım yazılar var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Èvet düzeldi Microsoft Store'den yükledim oynu açtım yazılar var.

Windows 7 kullanmasam bende Microsoft Store'den kullanırdım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı