Roblox'a başlanmalı mı?

Kick Furkanowski

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar artık oyun bulmakta zorlanıyorum, bütün eski oyunlar bitti. Roblox var eskiden sadece parkur haritaları oynardım ancak şimdi böyle P2W olmayan oyun arıyorum. Ayrıca şu anda popüler olan pet Simulator X oyunu nasıldır. P2W midir?
Ek olarak sistemim kaldırır mı?
Intel Core 2 Duo E4500.
ATI Radeon X1550.
3GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar artık oyun bulmakta zorlanıyorum, bütün eski oyunlar bitti. Roblox var eskiden sadece parkur haritaları oynardım ancak şimdi böyle P2W olmayan oyun arıyorum. Ayrıca şu anda popüler olan pet Simulator X oyunu nasıldır. P2W midir?
Intel Core 2 Duo e4500.
ATI Radeon X1550.
3GB RAM.

Hocam Roblox'ta P2W oyunda var olmayan oyunda var oyunları Roblox yapmıyor kullanıcılar yapıyor ve Roblox'ta sadece 1 oyun için girilmez bir süreden sonra o da sıkar.

Hocam kitlesi çoğunlukla tiktokçu küçük kızlar. Ve gelişmek için para vermen gerekiyor. Ben bir ara oynamıştım 2-3 gün sonra bıraktım. Ben önermem.

Intel Core 2 Duo e4500.
ATI Radeon X1550.
3GB RAM.

Ha bu arada pet Simulator X pay to Win bir oyun yapımcıları Big Games.

Intel Core 2 Duo E4500.
ATI Radeon X1550.
3GB RAM.
Asla, TikTokçu velet olursun diyecektim ama bu soruyu sorabildiğinize göre öyle olma ihtimaliniz yüksek.

r0bOkSss meTAvÖrS

Geri
Yukarı