Roblox'da gereksiz yere ban yedim

GAMERYUSO

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Roblox Blox Fruits oynuyordum. VIP serverdeydim. Arkadaşımın arkadaşı geldi (ama rastgele Roblox'dan tanımıyor) beni öldürdü sonra beni aşağıladı. Ondan sonra arkadaşım güçlüydü geldi kesti onu adam sonra Türkiye'ye ve değerlerime sövdü. Bende adama 1 year old dedim bir de ahahahah dedim diye banlandım.

1676474042544.png

Dosya Ekleri

• 1676474013330.png
    1676474013330.png
    49,4 KB · Görüntüleme: 89
Haksız bir olay yok burada. Roblox dalga geçmeye çok sert bakıyor. Karşı tarafı şikayet ettiyseniz o da yemiştir. Şikayetsiz ban yeme ihtimaliniz düşük

Arkadaşlar ben Roblox Blox Fruits oynuyordum. VIP serverdeydim. Arkadaşımın arkadaşı geldi (ama rastgele Roblox'dan tanımıyor) beni öldürdü sonra beni aşağıladı. Ondan sonra arkadaşım güçlüydü geldi kesti onu adam sonra Türkiye'ye ve değerlerime sövdü. Bende adama 1 year old dedim bir de ahahahah dedim diye banlandım.

Eki Görüntüle 1669801
Bunun icin banliyorlar mi? Bana kac kisi sovdu cit cikmadi Roblox'dan.

Hocam e-posta göndererek 1 sefere mahsus ban açtırabiliyordunuz en son ama cevap gelmesi falan derken zaten 1-2 günü buluyor. 3 gün boyunca başka hesaptan devam edin yapabileceğiniz bir şey yok.

Hocam e-posta göndererek 1 sefere mahsus ban açtırabiliyordunuz en son ama cevap gelmesi falan derken zaten 1-2 günü buluyor. 3 gün boyunca başka hesaptan devam edin yapabileceğiniz bir şey yok.

Mail gönderdim hala cevap yok 1:30 saattir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama zaten hakaret ettiğinizi izah etmişsiniz. Yani bu ban geçerli bir sebeple yenilmiş. Zaten çoğu oyunda hakaret ban sebebidir.

Mail gönderdim hala cevap yok 1:30 saattir.

Hem ayrıca mail atmanız hiçbir işe yaramaz. Çünkü bütün oyunlarda ve platformlarda geçerli bir sebepten yenilen ban asla cezası çekilmeden kaldırılmaz. G.H.Ö.R (gerçek hayattan örnekler): Siz gidip Cumhurbaşkanı'na, Atatürk'e hakaret ediyorsunuz ve yakalanıp ceza alıyorsunuz sonra da hakime suçlu olmadığınızı anlatmaya çalışıyorsunuz. Ama kanun diye bir şey var.

Ama zaten hakaret ettiğinizi izah etmişsiniz. Yani bu ban geçerli bir sebeple yenilmiş. Zaten çoğu oyunda hakaret ban sebebidir.

Hem ayrıca mail atmanız hiçbir işe yaramaz. Çünkü bütün oyunlarda ve platformlarda geçerli bir sebepten yenilen ban asla cezası çekilmeden kaldırılmaz. G.H.ö. R (gerçek hayattan örnekler): Siz gidip Cumhurbaşkanı'na, Atatürk'e hakaret ediyorsunuz ve yakalanıp ceza alıyorsunuz sonra da hakime suçlu olmadığınızı anlatmaya çalışıyorsunuz. Ama kanun diye bir şey var.

Yalnız sıkıntı şu o 1-2 saatlik ban yiyor ben 3 günlük.

Hocam kendi ağzınızla söylüyorsunuz😅. Gayet de adamlar gerekeni yapmış bunu yapmayan mecralar var.

Ne yani? 1 year old bir de hahahah dedim diye mi banlandım?

Geri
Yukarı