Roblox'un kitlesi neden kötü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarıda söylediğim gibi. Roblox'un saygılı ve büyük yaşta bir kitle çekme imkanı var. Hatta Roblox'ta böyle ciddi oyunlar ve topluluklar var. Ama sayısı oldukça az. Biz roleplay yapmayı denemiştik. Gayet ciddiydi. Ama gerçek isim, şehir gibi şeyleri sansürlüyor. E biz roleplay nasıl yapacağız? Gerçek isim vermiyoruz zaten. Karakter adı koyuyoruz. Ama hep sansürlüyor. Kendileri çocuk oyunu olarak kalmak istiyorsa yapılabilecek bir şey yok.
Örnekler:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yukarıda söylediğim gibi. Roblox'un saygılı ve büyük yaşta bir kitle çekme imkanı var. Hatta Roblox'ta böyle ciddi oyunlar ve topluluklar var. Ama sayısı oldukça az. Biz roleplay yapmayı denemiştik. Gayet ciddiydi. Ama gerçek isim, şehir gibi şeyleri sansürlüyor. E biz roleplay nasıl yapacağız? Gerçek isim vermiyoruz zaten. Karakter adı koyuyoruz. Ama hep sansürlüyor. Kendileri çocuk oyunu olarak kalmak istiyorsa yapılabilecek bir şey yok.
Örnekler:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben fero olmayı denediniz mi?

Hecelemeyi denediniz mi?
Öyle oluyor ama onunla kim uğraşacak? Tek seçenek Roblox değil. Ciddi roleplay yapılabilecek GTA: San Andreas, GTA: V, Warband gibi bir sürü oyun var. 2. Dünya Savaşı'nda geçen roleplay oyunlarını saymıyorum bile. Politikası gereği Almanlarla ilgili her şeyi sansürlüyor.

Ne kadar saçma bir yorumlama. Çocukluk ile ne alakası var? Ya sürekli tekrarlıyorum ama benim gibi çocuklar var. Cidden yaşla alakası ne anlamıyorum ya.
Sen kendini öyle görüyorsun ama oyunda belki sen de çok kansersin, bunu ben bilemem çünkü seni tanımıyorum. Ama öyle birisi olmasan bile istisnalar kaideyi bozmaz. Roblox'un kitlesi çöptür.

Sen kendini öyle görüyorsun ama oyunda belki sen de çok kansersin, bunu ben bilemem çünkü seni tanımıyorum. Ama öyle birisi olmasan bile istisnalar kaideyi bozmaz. Roblox'un kitlesi çöptür.
İnanmak istemiyorsan inanmazsın. Roblox'un kitlesi çöp bende biliyorum, kitledeki insanlar neden böyle onu soruyorum.

İnanmak istemiyorsan inanmazsın. Roblox'un kitlesi çöp bende biliyorum, kitledeki insanlar neden böyle onu soruyorum.
O kitleyi uzak tutmak Roblox'un elinde. Ama görünüşe göre uzak tutmak istemiyor. Dürüst olmam gerekirse Roblox'un sahibi ben olsam, uzak tutmazdım. Roblox çok büyük para kazanıyor. Böyle bir kitleyi geri iterse kazancını kaybedebilir. Onlar da haklı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı