Witcher 1 neden kötü?

Kötü değil oyun çok eski. Hikaye dışında günümüz için kayda değer bir şey yok. Ben biraz oynadım fakat 18-19 saat sonra bıraktım aşırı sıkıcı oluyor. Bana göre 1 ve 2 günümüz için oynanabilecek oyunlar değil ben direkt 3'ü oynadım bir sorun yaşamadım.
Zamanına göre kötü olan yerleride var bence fizik o yıl çıkmış muadillerinin çok altında.

Mekanikler konusunda ne kadar haklı olsanız da oyunun berbat olduğunu düşünmüyorum maalesef. Witcher serisi içerisinde hikaye bakımından en beğendiğim oyunu 1. oyunuydu. Kombat mantığı aslında çok basit fakat biraz alışmak gerekiyor o kadar. Ek olarak 2007 yılında çıkmış ve yeni bir firmanın yaptığı oyun olarak bence güzel iş başarmışlar.
Firma oyun yapma konusunda çok yeniydi evet. Hikayesine lafım yok zaten. Mekanikler çıktığı yıla göre bile zayıf onu eleştiriyorum. Yine de berbat demem ben zevk alamadım sadece.

Zamanına göre kötü olan yerleride var bence fizik o yıl çıkmış muadillerinin çok altında.

Firma oyun yapma konusunda çok yeniydi evet. Hikayesine lafım yok zaten. Mekanikler çıktığı yıla göre bile zayıf onu eleştiriyorum. Yine de berbat demem ben zevk alamadım sadece.

Evet zamanıda ortalama eleştiriler almıştı iyi bir oyun değildi. Farklılık yaratması için savaş mekaniklerini farklı yaptılar. Tabii tutulmadı.

Bütün seriyi 3 defa bitirmiş biri olarak, kimse sevmez ama Witcher 1 serinin en sevdiğim oyunudur, hikayesi harika dövüş mekanikleri gerçekten kötü ama bir kaç saatlik oynamadan sonra alışıyorsun göze batmıyor. Ayrıca oyunda level atladıkça, ilerledikçe dövüş mekaniği iyileşiyor combolar çeşitleniyor, yeni hareketler açıyorsunuz. Eğer sabrınız varsa güzel oyun 😁

Geri
Yukarı