Robot süpürge önerisi

Connor01

Hectopat
Yer
New York
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci :(
2 adet robot süpürge alacağım farklı evlerde kullanmak için birinin fiyatı en fazla 5-7 bin TL arası diğerinin ise en fazla 10 bin TL. İnternete gezinirken yui S7 Plus diye bir ürün gördün bayağı sevilmiş bu ürün alınabilir mi ya da sizin başka öneriniz var mı? Her ikisin dede sulu silme özeliği olması tercihimdir. Yüksek fiyatlıda haritalandırma olursa çok iyi olur şimdiden teşekkürler.

Daha 1 ay önce Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+ 3D Global Versiyon aldım hepsiburada satıcısından tavsiye ederim çok iyi 3 boyutlu olanı lazerden kat kat iyi

Evimizde Xiaomi Mi robot vacuum mop 2 Pro kullanıyoruz memnunuz paspas özelliği iyi çalışıyor arada kendi kendine afalladığı oluyor ama gayet kullanışlı tavsiye ederim.

Evimizde Xiaomi Mi robot vacuum mop 2 Pro kullanıyoruz memnunuz paspas özelliği iyi çalışıyor arada kendi kendine afalladığı oluyor ama gayet kullanışlı tavsiye ederim.
Daha 1 ay önce Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+ 3D Global Versiyon aldım hepsiburada satıcısından tavsiye ederim çok iyi 3 boyutlu olanı lazerden kat kat iyi
kendini boşaltma özelliği mevcut mu bu üründe ?

kendini boşaltma özelliği mevcut mu bu üründe ?
Golabal le normal arasındaki fark ne ?

Sizce YUI S7 Plus mu Yoksa Xiaomi Pro 2 mi?

Ben sadece Xiaomi mop 2 Pro 3D+ yı kullandım diğer markayı kullanmayı bırak hiç görmedim ama komşu ve yakınlardada hep Xiaomi var o yüzden 2'si arasında seçim yapamayacağım ama kullandığım üründen memnun kaldığım için sana tavsiye edebilirim Hepsiburada'da ucuz yakalarsan almalısın ben Hepsiburada satıcısından aldım kendileri satıyor indirimden.

Geri
Yukarı