Rock grubu karşılaştırması

1 numaranız kim?

• Oy verenlerin toplamı
    17
  • Anket kapandı .
Aralarından en efsaneleri linkin park'tır bana göre. Wikipedia'ya göre de linkin park tüm zamanların en aktif grubu. Shinoda'nın rap ile girişi, ardından Chazy'nin bağırışları... İntiharından sonra bağırmaları daha anlamlı gelmeye başladı. Adam acı çekerek yaşıyormuş ve bunu müziğe dökmüş. Yeni yeni anlaşılıyor.

Mesela somewhere ı belong şarkısının sebebi Chester'in çocukken cinsel istismara uğramasıdır. Breaking the habit parçasında uyuşturucu bağımlılığından kurtulmak istediğini(kurtulduğunu) anlatır. In the End'de ise intihara yönelimini. Daha çok hikayesi olan parça var.

Numb'a ayrı bir parantez açmak istiyorum. Çünkü bu efsanevi parça diğer linkin park şarkılarından farklıdır. Mutlaka dinlemeyen varsa dinlesin. Klibini izlemeyen varsa klibiyle bir daha izlesin.

Ah o rapçi... O olmasaydı çok güzel bir band olurlardı. Her şarkıda aynı ritim, bir zaman sonra bıktırıyor.

Green Day ve Queen’e oy vermeye gelmiştim.

Ah o rapçi... Grubun içine etti. O olmasaydı çok güzel bir band olurlardı. Her şarkıda aynı ritim, bir zaman sonra bıktırıyor.

Yanılıyorsun. Mike Shinoda Linkin Park'ın merkezindeki adam. Melodileri üreten adam; grubun gitaristi, piyanisti ve ikinci solisti(ne deniyordu unuttum). Adam İsviçre çakısı gibi.

Her şarkıda aynı ritim diyorsan büyük ihtimal sadece nu metal türü şarkılarını dinlemişsindir. Güzel bir tur atmanı öneririm, son albümlerine kadar. Son albümleri ayrı bir efsanedir ama Chester'in intiharının arkasında kaldı biraz.

Yanılıyorsun. Mike shinoda linkin Park'ın merkezindeki adam. Melodileri üreten adam; grubun gitaristi, piyanisti ve ikinci solisti(ne deniyordu unuttum). Adam İsviçre çakısı gibi.

Her şarkıda aynı ritim diyorsan büyük ihtimal sadece nu metal türü şarkılarını dinlemişsindir. Güzel bir tur atmanı öneririm, son albümlerine kadar. Son albümleri ayrı bir efsanedir ama Chester'in intiharının arkasında kaldı biraz.

Son albümlerini çok takip etmedim artık umurumda da değil zaten. Nu Metal'in Slipknot tarzı daha çok hoşuma gidiyor. Gene de bir bakarım.

Pink Floyd ve Queen en sevdiklerim. Günümüzde en iyisi bence Rock adı altında Coldplay ama tam rock yapmasalarda yapıyorlar bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı