Çözüldü Rocket League 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Temayı solda en alttan karanlık tema yapabilirsiniz. Çözüme gelince:

C:\Windows\SysWOW64\D3DX9_43.dll

Bu dosyayı silip aşağıdakini kurun.

Son düzenleme:
Çözüm
Bu arada şöyle bir şey dikkatimi çekti:

2021-03-22 20_09_06-Technopat 0xc000007b hatası.png

Rapor 2018 yılında yüklenmiş görünüyor. Bunun neden olabileceği hakkında bir fikriniz var mı?

Bu rehberi inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Yapamazsanız konu açın, yine yardımcı oluruz 😄

Windows sürümünüzün alakasını anlamadım. Google Drive linki ve winver ekran görüntüsü nerede?

Mademki konu bir şekilde gün yüzüne çıktı, ekleyeyim: Raporun yüklenme tarihi 2018 göründüğü gibi raporun alınma tarihi de 2018. Dosyadan ulaşılabiliyor buna. Ayrıca Utku ismindeki biri tarafından alınmış. Sosyal'deki eski konulardan birinden bulunmuş olsa gerek.

2021-04-21 15_42_33-Event Properties.png

Son düzenleme:
Rapor paylaşın hocam.

İstemediğimiz değil, virüs yayan yerlere yüklemeyin. Dosya.co, Dosya.tc gibi...

MediaFire'a yükleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Olabilir. Bir de Google Drive'a yükler misiniz dosyayı? Orada da tarih farklı görünürse MediaFire'da bir sıkıntı olduğuna kanaat getirebiliriz. Birkaç kere ben de yaşamıştım böyle bir durumu.

Sanırım yüklenmiyor. Zaten bir Google Drive linkinden sizin bilgilerinize ulaşamıyoruz, sadece tarihe bakıp sisteminizde genel bir sorun mu var onu anlayacağım. Anonimlik açısından şüpheniz olmasın.

Olmadı Windows arama çubuğuna winver yazıp ekran görüntüsü paylaşın. Oradan da anlayabilirim sistemde bir sorun olup olmadığını. Yine anonimlik açısından oradaki isminizin üstünü karalayabilirsiniz.

Var tabii ki. Rapor paylaşınız.

Artı -1 Eksi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı