Çözüldü Rocket League 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arada şöyle bir şey dikkatimi çekti:

Eki Görüntüle 935500

Rapor 2018 yılında yüklenmiş görünüyor. Bunun neden olabileceği hakkında bir fikriniz var mı?
Raporu bugün bizzat kendim yükledim.
MediaFire geçmişimi de gösterebilirim isterseniz.
Kendim yükledim, sonra adını "Rename" kısmından değiştirdim.

Bu arada. Benim raporumu oluşturunca da tarih 2018 diyor. PC tarihim ile alakalı olabilir mi?

Artı -5 Eksi
Olabilir. Bir de Google Drive'a yükler misiniz dosyayı? Orada da tarih farklı görünürse MediaFire'da bir sıkıntı olduğuna kanaat getirebiliriz. Birkaç kere ben de yaşamıştım böyle bir durumu.

Sanırım yüklenmiyor. Zaten bir Google Drive linkinden sizin bilgilerinize ulaşamıyoruz, sadece tarihe bakıp sisteminizde genel bir sorun mu var onu anlayacağım. Anonimlik açısından şüpheniz olmasın.

Olmadı Windows arama çubuğuna winver yazıp ekran görüntüsü paylaşın. Oradan da anlayabilirim sistemde bir sorun olup olmadığını. Yine anonimlik açısından oradaki isminizin üstünü karalayabilirsiniz.

Sanırım yüklenmiyor. Zaten bir Google Drive linkinden sizin bilgilerinize ulaşamıyoruz, sadece tarihe bakıp sisteminizde genel bir sorun mu var onu anlayacağım. Anonimlik açısından şüpheniz olmasın.

Olmadı Windows arama çubuğuna winver yazıp ekran görüntüsü paylaşın. Oradan da anlayabilirim sistemde bir sorun olup olmadığını. Yine anonimlik açısından oradaki isminizin üstünü karalayabilirsiniz.
Estağfurullah. Bir şüphem yok.
Windows sürümümüm en yenisi değil.
IS derlemesi 17134.2 yazıyor.

Artı -6 Eksi
Windows sürümünüzün alakasını anlamadım. Google Drive linki ve winver ekran görüntüsü nerede?

Mademki konu bir şekilde gün yüzüne çıktı, ekleyeyim: Raporun yüklenme tarihi 2018 göründüğü gibi raporun alınma tarihi de 2018. Dosyadan ulaşılabiliyor buna. Ayrıca Utku ismindeki biri tarafından alınmış. Sosyal'deki eski konulardan birinden bulunmuş olsa gerek.

2021-04-21 15_42_33-Event Properties.png

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı