Çözüldü Rocket League 0xc00007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Beholster

Hectopat
Daha fazla  
Açıkçası son güncellemeden sonra hiç araştırmadan etmeden Rocket League güncellemesi bittiği gibi açmaya çalıştım ve hiçbir şekilde tepki vermedi ben de yerel dosyalardan exe'sini açtım ve sorun tabii ki yine 0xc00007b. vet açıkçası direkt buraya geldim Recep Baltaş abimzin videosunu izledim. Hani Process Monitor'lu olan ve yaptım fakat karşıma 118 sonuç değil 1018 sorun çıktı ve birrrrr sürüü DLL dosyası bozuktu anlatmam ve biraz daha kurcalayıp CS:GO ve 8 bit Hordes ve daha bir çok denemediğim oyun bozulmuş olabilir, emin değilim.

Cidden Technopat yöntemini denedim fakat ben de bozuk olan dosya hiçbir şekilde bilgisayardan silinmiyordu. Yönetici izni versek bile. Ve ben de babamdan yardım istedim kurcaladım, kurcaladım fakat artık CS:GO direkt tepki vermiyor, 8bit Hordes'da çok bilinen bir oyun değil. Herneyse o da 0xc00007b hatası veriyor Rocket League cidden seven biriyim oynamamak da biraz üzücü bana bu konuda yardım edebilecek bir var mı acaba ? Şimdiden teşekkürler.

Not: Emin olmayarak bir şeyler yaptığım foto gerekirse atabilirim. Bazı DLL dosyaları daha bozulmuş olabilir fakat emin değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı