0xc00007b Hatası Rocket League

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

IJ3urakPasaI

Kilopat
Daha fazla  
Recep Bey'in yazmış olduğu makaleyi uyguladım ancak sorunu çözemedim. Birkaç DLL dosyasını değiştirdim bir şey fark etmedi. Yardımcı olur musunuz?
aaaaaaaaaa.png
dddddddddd.png
ssssss.png
wwwwwwwwww.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış Bilgilendirme
Nasıl çözülür 0xC00007B – 0xC00007B
Buradan bakmanızı tavsiye ederim eksik DLL dosyası olabilir ki bende de öyleydi DLL dosyası değiştirdim bozuk veya eksik oluyor genelde.

Nasıl çözülür 0xC00007B – 0xC00007B
Buradan bakmanızı tavsiye ederim eksik DLL dosyası olabilir ki bende de öyleydi DLL dosyası değiştirdim bozuk veya eksik oluyor genelde.
DLL dosyası değiştirerek zaten bozmuş oluyorsunuz, faydadan çok zarar....
Recep Bey'in yazmış olduğu makaleyi uyguladım ancak sorunu çözemedim. Birkaç DLL dosyasını değiştirdim bir şey fark etmedi. Yardımcı olur musunuz?Eki Görüntüle 356997Eki Görüntüle 356998Eki Görüntüle 356999Eki Görüntüle 357000
Process Monitor ile Hata Raporu Oluşturma
Raporu atacaksınız, resimden bir şey anlayamam.

DLL dosyası değiştirerek zaten bozmuş oluyorsunuz, faydadan çok zarar....

Process Monitor ile Hata Raporu Oluşturma
Raporu atacaksınız, resimden bir şey anlayamam.
Üstadım değişen bir şey olmadı hala aynı hatalar devam ediyor.
Sorunu [Çözüm] Windows 10 64 bit 0xc00007b Hatası adlı konudaki Serhat3355 adlı kullanıcının yazmış olduğu çözüm ile hallettim. Linke gitmek istemeyen Hepsi C-->Windows-->Syswow64'e atılacak. buna tıklayıp sorunu çözebilir. Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim. Hayırlı akşamlar..

Ben bazen anlamıyorum... Yazdığım yazılar yarım mı okunuyor, yarım mı gidiyor... Zaten bir şey değişmeyecek ki, rapor atacaksınız, raporu analiz edip yapmanız gerekenleri söyleyeceğiz...
Yapmamanız gereken şeyi söylediğim halde gitmiş onu yapmışsınız. Şimdi gidip o arkadaşın mesajına da yanlış bilgilendirme cezası vereceğim.
Attığınız konudaki mesajları bile okumamışsınız.
Şunu bi' okuyun;

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı