Rocket League alınır mı?

Ekmekarasipc

Hectopat
Oyunun ücretsiz olacağını biliyorum ancak hem Steam'dan oynamak istiyorum hem de galiba satın alanlara tüm DLC'leri vereceklermiş. Sizce almaya gerek var mı?

Eğer şu anda Steam'dan satın alırsam bana tüm DLC'ler gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rocket League bedava mı olacakmış? Yeni duydum. Oyunu alırsanız alışmanızın 100-150 saat süreceğini düşünüyorum. Mekanikleri çok zor oyunun. 3 saat oynayıp iade etmeye çalıştım yalvardım etmediler. Neymiş efendim 2 saat kuralı. Arkadaşlarınızla oynayacaksanız zevkli oyun fakat dediğim gibi uzun uğraş gerekiyor alışmak için.

Yanlış bilgi
Oyunun ücretsiz olacağını biliyorum ancak hem Steam'dan oynamak istiyorum hem de galiba satın alanlara tüm DLC'leri vereceklermiş. Sizce almaya gerek var mı?

Eğer şu anda Steam'dan satın alırsam bana tüm DLC'ler gelir mi?

Oyun Steam'dan kaldırılacak. Epic Games oyunu tamamen satın alıyor. Steam'den kalkıyor paranın boşa gitmesini istiyorsan al. Ama Steam'dan kalkınca Epic Games'ten de alacaksın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun Steam'den kaldırılacak. Epic Games oyunu tamamen satın alıyor. Steam'den kalkıyor paranın boşa gitmesini istiyorsan al. Ama Steam'den kalkınca Epic Games'ten de alacaksın.
Neye dayanarak söylüyorsunuz bunu? Makalede böyle denmiyor. Oyuna sahip olan kişiler Steam'den oynamaya devam edebilecek.

"Once Rocket League goes free to play, anyone who already owns Rocket League on any platform (including Steam) will be able to play and enjoy the game with full support for future updates and features. However, the Steam version will no longer be available to download for new players."

Neye dayanarak söylüyorsunuz bunu? Makalede böyle denmiyor. Oyuna sahip olan kişiler Steam'den oynamaya devam edebilecek.

"Once Rocket League goes Free to play, anyone who already owns Rocket League on any platform (including Steam) will be able to play and enjoy the Game with Full Support for future updates and features. However, the Steam version will no longer be available to download for New players."

Dili olan konuşuyor kanka boş ver.
Sence ne yapmalıyım?

"Once Rocket League goes free to play, anyone who already owns Rocket League on any platform (including Steam) will be able to play and enjoy the game with full support for future updates and features. However, the Steam version will no longer be available to download for new players."

@The King Of Bruh Yanlış bilgilendirme yapmayınız !

@Ekmekarasipc Gönül rahatlığıyla Steam'den alıp kalktıktan sonra Steam üzerinden oynamaya devam edebilirsiniz. DLC konusunda bilgim yok.
Dili olan konuşuyor kanka boş ver.
Sence ne yapmalıyım?

.
Bu arada @Ekmekarasipc hem yardım istiyorsun. isteyincede gelmiş boş yapıyorsun. Bence çok boş yapma.

Hocam, arkadaşların dediklerine bakmayın. Şimdi baktım ve 217 saatim var oyunda. Arkadaşlarımın yok fakat oyunda birkaç arkadaş edindim onlarla oynuyordum ara sıra. Gayet keyifli bir oyun. Hele hele Turbo'yla yükseğe çıkıp taklalı maklalı gol atınca bayağı keyifleniyorsunuz :).Arada sırada etkinlikler oluyor. Puan toplayarak bir anahtar alıp o anahtarla envanterinizde bulunan kasaları açabilirsiniz. Şansınıza güzel arabalar denk geliyor. Aynı zamanda bir sürü özelliştirmeler olduğu için(arabanıza falan) daha eğlenceli oluyor. Kesinlikle alın. Alışması 200 saat falan değil en fazla 10 saat oynadıktan sonra tüm mekanikleri anlarsınız.

.
Bu arada @Ekmekarasipc hem yardım istiyorsun. isteyincede gelmiş boş yapıyorsun. Bence çok boş yapma.
yardım edeceksen yanlış bilgi verme.
Hocam, arkadaşların dediklerine bakmayın. Şimdi baktım ve 217 saatim var oyunda. Arkadaşlarımın yok fakat oyunda birkaç arkadaş edindim onlarla oynuyordum ara sıra. Gayet keyifli bir oyun. Hele hele Turbo'yla yükseğe çıkıp taklalı maklalı gol atınca bayağı keyifleniyorsunuz :).Arada sırada etkinlikler oluyor. Puan toplayarak bir anahtar alıp o anahtarla envanterinizde bulunan kasaları açabilirsiniz. Şansınıza güzel arabalar denk geliyor. Aynı zamanda bir sürü özelliştirmeler olduğu için(arabanıza falan) daha eğlenceli oluyor. Kesinlikle alın. Alışması 200 saat falan değil en fazla 10 saat oynadıktan sonra tüm mekanikleri anlarsınız.
hocam oyun iyidir lafım yok sadece steamdan parayla almanın baan +sı olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı