Rocket League için GamePad Önerisi

Falcon48

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler herkese. Rocket League'de zaman geçiren biriyim. Oyunu 370 saat klavyeyle oynadım ama Gamepad'e geçesim var.
Logitech F310 güzel bi model ama fiyatı biraz pahalı. Kontorlandlar'a baktım kalitesi iyi gibi yorumlar olmuş. Sizce Logitech mi yoksa düşük fiyata Kontorland mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler herkese. Rocket League'de zaman geçiren biriyim. Oyunu 370 saat klavyeyle oynadım ama Gamepad'e geçesim var.
Logitech F310 güzel bi model ama fiyatı biraz pahalı. Kontorlandlar'a baktım kalitesi iyi gibi yorumlar olmuş. Sizce Logitech mi yoksa düşük fiyata Kontorland mı?
5 yıldır Logitech F710 kullanıyorum. 2 defa RT tuşu basmadığından ötürü garantiye verdim. İlkinde tamir gördü, 2. sinde ise değişim oldu. 3 yıldır aynı gamepad'i kullanıyorum sorun tekrarlanmadı neyse ki. İnternette F710 kullanan başkalarınada rastlamıştım bu sorunları yaşayan. Kronik bir sorun olabilir. Şans faktörü önemli. Ama belki de F310'da bu sorun yoktur. Yine de Logitech almanızı tavsiye ederim. Her türlü Kontorland'den iyidir.

1 senedir F310 kullanıyorum, sıklıkla arkadaşlarımla Rocket League, Fifa, Nba ve Mortal Kombat oyunlarını oynuyoruz ve herhangi bir sorun yaşamadım. Günde 4-5 saat bile oynasam ellerimi hiç terletmiyor. Malzeme kalitesi gayet iyi. Fiyat farkını ödeyip F310 alırsanız pişman olmazsınız.

Ayrıca Rocket League biraz gamepad seçici bir oyun, her gamepadi tanımlamıyor ve kullanamıyorsunuz. Alacağınız ürünün desteği olup olmadığını araştırıp almanızı tavsiye ederim.

1 senedir F310 kullanıyorum, sıklıkla arkadaşlarımla Rocket League, Fifa, Nba ve Mortal Kombat oyunlarını oynuyoruz ve herhangi bir sorun yaşamadım. Günde 4-5 saat bile oynasam ellerimi hiç terletmiyor. Malzeme kalitesi gayet iyi. Fiyat farkını ödeyip F310 alırsanız pişman olmazsınız.

Ayrıca Rocket League biraz gamepad seçici bir oyun, her gamepadi tanımlamıyor ve kullanamıyorsunuz. Alacağınız ürünün desteği olup olmadığını araştırıp almanızı tavsiye ederim.
Dostum yabancı forumlarda anologların sert olduğunu rockette sıkınttı çıkardığını okudum sence nasıl analoglar yeterli hassaslıkta mı

Dostum yabancı forumlarda anologların sert olduğunu rockette sıkınttı çıkardığını okudum sence nasıl analoglar yeterli hassaslıkta mı
Dediğim gibi ben de F310 değil ama F710 var. Analogları gayet yumuşak ve güzel bence. Rocket League'de oynadım bir sıkıntı yaşamadım.

Benim için hiçbir sıkıntısı yok, ne çok sert ne çok yumuşak, hissiyatı gayet güzel. Deneme şansın varsa bir mağazada deneyip alman daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı