Rocket League İçin Gamepad Önerisi

F310 kesinlikle parasını hak etmeyen bir model. Aldıktan çok kısa bir süre sonra LT (Sol alt tetik) sürekli içinde kalmaya başladı. Elimle çıkarmadan geri düzelmiyor. Bu durum özellikle FIFA için çok büyük problem yarattı. Aşağıya bırakacağım modeli alabilirsiniz F310 ile neredeyse aynı fiyatta.
Attığınız ürünün görüntüsü dışında hiç bir güzelliği yok. Benim attığım ürünün bir alt modeli olan GC20 çok daha iyi ve kaliteli Monster'dan nefret ediyorum milleti dolandırmaktan başka yaptıkları bir şey yok.

Attığınız ürünün görüntüsü dışında hiç bir güzelliği yok. Benim attığım ürünün bir alt modeli olan GC20 çok daha iyi ve kaliteli Monster'dan nefret ediyorum milleti dolandırmaktan başka yaptıkları bir şey yok.
Evet, Monster bence de çok nitelikli bir dolandırıcı. Güçlü işlemci koyup göz boyuyor, bilgisayara 1050 koyuyor. Ayıp diye bir şey var yahu. Gösterdiğiniz ürün gayet kaliteli, fakat arkadaş bütçeyi belirtmemiş. Bu yüzden biraz daha düşük öneriler yaptık

Çok daha iyi ürünler var evet ama arkadaş bütçesini belirtmemiş. Yorumlarda F310 gelince ona karşılık bu ürünü önerdim ki kendim de kullandığım süre boyunca gayet memnundum. Şuan 2. kol olarak misafirleri beklemekte. Kendim Xbox One S Controller kullanıyorum.

Dün fake dualshock 3 aldım bilgisayara taktığım anda mavi ekran verdirtiyor. Param olmadığından ucuz alacağım diye düştüğüm durumlara bak :(

PS4 ve Xbox One S kontrolcülerine 300 Türk lirası vermem açıkçası.

Monster Pusat Gamepad incelemesini yapmıştım. İmzam üzerinden göz atabilirsiniz. Logitech kollarına göre daha başarılı buldum. Bütçesi kısıtlı olan kullanıcılar tercih edebilir. Bir sorunu yok.

Dün fake dualshock 3 aldım bilgisayara taktığım anda mavi ekran verdirtiyor. Param olmadığından ucuz alacağım diye düştüğüm durumlara bak :(

PS4 ve Xbox One S kontrolcülerine 300 Türk lirası vermem açıkçası.
Bende fake DS3 kullanıyorum bir sıkıntı olmadı. Sizde nasıl mavi ekran veriyor?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı