Rocket League İndirimde Alınır mı?

FEDUX

Hectopat
Makaleler
2
Bildiğiniz üzere Rocket League Epic Games'e satıldı ve önümüzdeki aylarda Steam'den kalkacak. Fakat şu an yaz indirimleri olduğu için Steam'de ucuz. Sizce ne yapmalıyım? (Rocket League arkadaşlarımda olduğu için alacağım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer oyunu iyi bilen biri ve samimi bir arkadaşınla oynarsan hem çok zevkli olur hem de oyunu daha iyi ve erken öğrenmene yardımcı olur. Açıkçası benim 600 saatim olsa da arkadaşlarımla oynayınca, tek başıma oynarken çok fazla zevk alıyorum. Şahsen almanı öneririm.

300 saati aşkın oynamam var hala tam olarak ustalaşamadım. Oyunu tam anlamıyla hakkıyla oynamak yüzlerce saat sürer. Ancak mantığı kavradın mı acayip zevk alırsın. Sabırla oynadıkça ve eğitim bölümlerini oynadıkça geliştiğini farkedersin.

Şunu da ekleyeyim. Şans faktörü kayda değer derece de var. Santra yapıyorsun top karambolden duvara uçuyor duvardan sekiyor hooop senin kalende. Bir de takım arkadaşların kanser ederse tüm yük omuzlarında.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı