Çözüldü Rocket League maçının ortasında pingin yükselmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

f3turan

Hectopat
Yer
Street Ball
Daha fazla  
Tam maçın ortasında ping değerim 200, 300 civarına yükseliyor. Yaklaşık 45 saniye veya 60 saniye sürdükten sonra tekrar düşüyor. Bu bir sorun mu? Eğer bir sorunsa nasıl çözebilirim? İnternetimle alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Eğer öyle olsaydı bütün oyun boyunca olurdu diye düşünüyorum. Sadece oyun ortasında oluyor.

Çözüm
Tam maçın ortasında ping değerim 200, 300 civarına yükseliyor. Yaklaşık 45 saniye veya 60 saniye sürdükten sonra tekrar düşüyor. Bu bir sorun mu? Eğer bir sorunsa nasıl çözebilirim? İnternetimle alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Eğer öyle olsaydı bütün oyun boyunca olurdu diye düşünüyorum. Sadece oyun ortasında oluyor.
Oyun bedava olduktan sonra yükselen oyuncu sayısını kaldıramamaya başladı. Sizlik bir durum yok. Oyuna 3 günde bir, 1 saat oynayıp çıkmak için giriyorum bakıyorum sunucular çökmüş.

Server sorunu olabilir. Oyuna bağlandığınız regiondan kaynaklı olabilir.

Aynı sorun bende de oldu. Sunucularla alakalı olabilir arkadaşlarımda da olmuş aynı anda.

Bende olmasının nedeni heyecanlanıp ayağımla ethernet kablosunu çıkarmam.
Her neyse arkadaşlarımda olması sunucu sorunu olduğunu gösterir.

Oyun bedava olduktan sonra yükselen oyuncu sayısını kaldıramamaya başladı. Sizlik bir durum yok. Oyuna 3 günde bir, 1 saat oynayıp çıkmak için giriyorum bakıyorum sunucular çökmüş.

Çözüm
Demek ki oyun ücretsiz olduğundan beri oynamak isteyen hiç kimse oyunu rahatça oynayamıyor. Psyonix'in acilen bir çözüm bulması gerekli. Böyle devam ederse sinirden oyunu bırakacağım.

Geri
Yukarı