Rocket League nasıl daha iyi oynanır?

XLlonKJEE

Hectopat
Oyunu 5 yıldır oynamaktayım. 5 yıldır oyundaki saçmalıklardan gına geldi, topu sürmeye başlayıp bir anda topu arabanın üstünden füze gibi geçiren adam mı dersiniz, topa dokunmasıyla kaleye girmesi bir olan adam mı dersiniz, ne hikmetse benden daha hızlı hareket edebilen adamlar mı dersiniz? Bin bir türlü saçmalık. Şu işin aslı astarını bilen varsa konunun altına yazsın hocalarım.

Oyunu 5 yıldır oynamaktayım. 5 yıldır oyundaki saçmalıklardan gına geldi, topu sürmeye başlayıp bir anda topu arabanın üstünden füze gibi geçiren adam mı dersiniz, topa dokunmasıyla kaleye girmesi bir olan adam mı dersiniz, ne hikmetse benden daha hızlı hareket edebilen adamlar mı dersiniz? Bin bir türlü saçmalık. Şu işin aslı astarını bilen varsa konunun altına yazsın hocalarım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu video yardımcı olabilir kanalda diğer öğreticilerde var oyun koordinasyonuda önemli 2V2 veya daha fazla ise her topa gitmemek uçmamak yeri geldiğinde kaleci olmak gibi şeyler bunlar 1V1 modundada geçirli her topa gitmektense fırsat arayın yardımcı olabilmişimdir umarım.

Merhabalar, hocam bende uzun zamandır oynuyorum, işin özü klavye veya gamepad değil. Çünkü klavye ile de efsane oynayanlar gördüm. Bu konu yatkınlıkla alakalı. Bir diğer konu ise bu tarz şeyleri training modunda saatlerce çalışma yaparak geliştirebilirsin. Ben de çok denedim ama başka yolu yok. Pratik modunda bile belki ilk başlarda acemi oyuncu gibi kalıcaksın ama zamanla hersey oturacak. Emin ol başka yolu yok. 1v1 girsen bile yaptığın hareketler şansa olucak bu senin için bir sonra ki aşama olmalı. İlk saatlerce alıştırma yapmalısın.

Hocam 5 yıl yazmışım attığınız videolardaki her mekaniğe sahibim zaten yapıyorum ama nasıl oluyorsa bu dediklerim hep karşımda? Pingle alakalı bir durum mu sizce ancak pingimde 60-70'lerde seyrediyor.

Geri
Yukarı